Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

16 03 2011 Дрогобицькі новини

НовиниУ родинному селі Івана Франка Нагуєвичі стартувала підготовка до 160-річного ювілею Великого Каменяра, - передає ЗІК. 

                        Повністю публікацію читайте тут

 
 

У Трускавці сьогодні,16 березня, санепідемстанція зупинить незаконне буріння дублюючої розвідувальної експлуатаційної свердловин №68 РГД в першій санітарній зоні охорони мінеральної води «Нафтусі», яке здійснює ЗАТ «Трускавецькурорт».-передає ЗІК.

 

Докладніше  читайте тут У Трускавці санепідемстанція зупинить буріння свердловини в зоні охорони «Нафтусі»

 

 

 

 

 

На 74-му році життя помер відомий український правозахисник, дисидент, політик, публіцист Іван Гель

Про це сьогодні, 16 березня, у коментарі ЗІКу підтвердив екс-голова Львівської облради Мирослав Сеник.

 

 

 •  

   

 •  

   

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   Доборолась Україна

   

  Підліткова злочиннісить: тенденція до зростання 

  Упродовж 2010 року неповнолітні на території Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району вчинили 41 злочин проти 38 за аналогічний період 2009 року.

   

   

  У Стебнику та Дрогобичі за вказаний період скоєно 36 злочинних діянь, у Дрогобицькому районі – 5 злочинів. За 12 місяців 2010 року, порівнюючи з 2009-им роком, підліткова злочинність збільшилася на 3 злочини, в процентному відношенні – на 7,8%, Це насамперед свідчить про неналежну організацію профілактичної та виховної роботи відповідних органів і служб, на яких покладено завдання боротьби із злочинністю та правопорушеннями в молодіжному середовищі.

   

  Повністю публікацію читайте тут Підліткова злочиннісить: тенденція до зростання
   
   Дрогобичі стартує програма «Доступне житло»
  Житлова проблема сьогодні є наболілою. Її складність полягає ще й у тому, що на будівництво житла коштів у міському бюджеті не передбачено. На квартирному обліку при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради перебуває приблизно 2,5 тисячі сімей. Про перспективи житлового будівництва розмовляємо з міським головою Олексієм Радзієвським.
  Повністю інтерв'ю читайте тут16 03 11 Дрогобицькі новини
   
    На сесії Дрогобицької районної ради

   

   Учора, 15 березня. розпочала роботу чергова сесія Дрогобицької районної ради. Своїми враженнями від почутого і побаченого ділиться на сайті Дрогінфо Тимофій Хащівський.

  Повністю публікацію читайте тут

    

  «Трускавецькурорт» продовжує бурити свердловину в зоні охорони «Нафтусі»

  ЗАТ «Трускавецькурорт» 15 березня знову розпочав незаконне буріння дублюючої розвідувальної експлуатаційної свердловин №68 РГД в першій санітарній зоні охорони мінеральної води «Нафтусі», - повідомляє ЗІК.

  Повністю публікацію читайте   тут 

   

   

  Доборолась Україна

   

  9 березня українство повсюдно вшановує пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. Відзначили цю дату і в містах нашого регіону. Кореспондентові газети "Франкова криниця Підгір'я" випало побувати на святкуванні 197-ї річниці Кобзаря у Трускавці та Дрогобичі.

   Повністю публікацію читайте  тут  

   

   

  Концерт-презентація "Спогади про Станіслава Людкевича" 

  14 березня у Дрогобичі в актовому залі ДДПУ ім. І.Франка відбувся концерт – презентація "Спогадів про Станіслава Людкевича". Упорядником спогадів є вдова знаменитого галицького композитора, пані Зеновія Штундер, -повідомляє Дрогінфо.
  Повністю публікацію читайте   тут

   

  9 березня українство повсюдно вшановує пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. Відзначили цю дату і в містах нашого регіону. Кореспондентові газети "Франкова криниця Підгір'я" випало побувати на святкуванні 197-ї річниці Кобзаря у Трускавці та Дрогобичі.

   Повністю публікацію читайте  тут  

   

   

   

     Создан 16 мар 2011    Комментарии       
  Имя или Email


  При указании email на него будут отправляться ответы
  Как имя будет использована первая часть email до @
  Сам email нигде не отображается!
  Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
   
  бесплатный счетчик