Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

Східниця хоче мати свій водоканал та постачати воду з водозабору «Рибник»
Депутати Східницької селищної ради та селищний голова Іван Піляк  внесли пропозицію до керівництва Борислава щодо створення комунального підприємства в Східниці, яке б займалося централізованим постачанням споживачам питної води з водозабору «Рибник».


Про це йшлося на позачерговій сесії Східницької селищної ради, яку ініціювала територіальна громада смт. Східниці та депутати селищної ради, для обговорення ситуації, надання інформації та пошуку шляхів вирішення проблеми з водопостачанням смт. Східниця, а також попередження критичних випадків у майбутньому. 


Зі слів голови селищної ради Івана Піляка, створення такого підприємства дало б можливість забезпечити Східницю водою відповідно до потреб. Пропозиція щодо обслуговування магістрального  водопроводу  з Бухова до Східниці не покращить водопостачання на курорті. У випадку, коли «Бориславводоканалу» відключать   електроенергію на водозаборі «Рибник», Східниця і надалі залишатиметься без води.


 Від Борислава на сесії були присутні  міський голова Володимир Фірман, керівник КП «Бориславодоканал» Орест Винар,  начальник фінансового управління  Юрій Петрів,  начальник відділу житлово-комунального господарства і будівництва  Олег Левицький.

На сесії було порушено питання щодо звинувачення бориславською владою  східничан у розкраданні води. Підтвердженого факту, що в Східниці не санкціоновано вівся забір води, представники Бориславводоканалу не надали.


Нагадаємо, що селище Східниця адміністративно підпорядковується Бориславу.

 Создан 21 мар 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик