Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Нардепи вимагають позачергового засідання Ради, щоб обговорити інформацію про корупцію в уряді Яценюка
Народний депутат України від Дрогобиччини Богдан Матківський та інші парламентарі вимагають скликання в п’ятницю, 27 березня, позачергового засідання Верховної Ради України з приводу обнародуваної головою Держфінінспекції України Миколою Гордієнком інформації про багатомільярдні корупційні зловживання в Кабінеті міністрів України.


Народні обранці озвучили цю вимогу на прес-конференції, що відбулася учора, 24 березня.


«Ми бачимо, що кричущі факти, висвітлені керівником Держфінінспекції Гордієнком щодо корупційних зловживань в уряді Яценюка на суму понад 7,5 мільярдів гривень, замовчують, - каже Богдан Матківський. – Так не повинно бути. Тому я разом із парламентарями з інших фракцій наполягаємо на створенні тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з числа представників усіх фракції для всебічного розслідування фактів, озвучених Миколою Гордієнком.


Окрім цього, ця комісія також повинна перевірити інформацію, що з’явилася у ЗМІ, про причетність прем’єр-міністра Яценюка до викачування технологічної нафти з українських нафтопроводів та її передачі приватним структурам».


За словами народного обранця, питання створення комісії є нагальним, бо йдеться про розкрадання величезної суми коштів, які можна було б скерувати на вирішення соціальних проблем.

«Уряд заявляє, що на пенсії не вистачає 3,5 мільярди гривень, тому заморожує їх, а враховуючи інфляцію, фактично скорочує  усі мінімальні пенсії та соціальні виплати, - зазначив Б.Матківський. – На цьому тлі інформація про багатомільярдну корупцію в Кабміні потребує всебічного вивчення та розслідування».


Депутати вимагають заслухати на сесії інформацію голови Держфінінспекції Миколи Гордієнка щодо виявлених корупційних порушень, а також доповідь Генпрокурора Віктора Шокіна про хід розслідування озвучених головою Держфінінспекції фактів.

Окрім цього, депутати наполягають, аби міністр енергетики Володимир Демчишин надав парламенту інформацію щодо незаконного викачування технологічної нафти на підприємства, афільовані з приватними компаніями. «Ми маємо проголосувати за постанову про створення ТСК для перевірки озвучених Гордієнком фактів корупційних дій у Кабміні, в державних органах та підприємствах ПАТ «Укрнафта» та ПАТ «Укртранснафта» , - наголосив нардеп.


Прес-служба народного депутата.

 Создан 25 мар 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик