Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

За посередництва Львова Трускавець пішов на компроміс з Дрогобичем у справі сплати за послуги з водопостачання і водовідведення
 Сьогодні, 31 березня, у Львівській облдержадміністрації на чолі із заступником голови облдержадміністрації Іриною Гримак відбулася нарада, на які обговорили питання заборгованості міста Трускавця перед КП «Дрогобичводокал» за надані послуги. Участь у нараді взяли: секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик, начальник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала, народний депутат України від Дрогобиччини Богдан Матківський, депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, представники міста Трускавця. 

 

У підсумку наради Трускавець взяв на себе зобов’язання найближчими днями провести засідання виконавчого комітету, на якому розглянути питання підняття тарифів у місті до економічно обґрунтованих.

 

Нині борг Трускавця перед Дрогобичем становить 9 млн. грн. Дрогобицький водоканал до завтра, 1 квітня, має сплатити ПАТ «Львівобленерго» 1 млн. 250 тис. грн. Станом на сьогодні до погашення зазначеної суму бракувало 400 тис. грн. Як заявив на сьогоднішньому післяобідньому засіданні сесії Дрогобицької міської ради секретар міської ради Тарас Метик, Трускавець дав обіцянку до кінця дня переказати 200 тис. грн., ще 200 тис. грн. до завтрашнього ранку поручився знайти ще 200 тис. грн. Таким чином, завтра ПАТ «Львівобленерго» завтра, 1квітня, не матиме підстав припиняти електропостачання Дрогобицькому водоканалу.

 

 Создан 31 мар 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик