Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

ВР може прийняти Закон, який дозволить продати «Енергоатом», Бориспільський аеропорт та інші прибуткові підприємства, - нардеп
Сьогодні, 9 квітня, Верховна Рада України може прийняти Закон, який дасть змогу продати ряд інших прибуткових підприємств.


За словами секретаря Комітету з питань економічної політики Верховної Ради України, народного депутата Богдана Матківського, йдеться про законопроект № 1567, яким пропонується приватизувати понад 1200 державних підприємств.


«Було б добре, якщо б це були лише неприбуткові підприємства, - розповів посадовець – Та, на жаль, це не так. До списку, зокрема, включено такі підприємства як «Енергоатом», Бориспільський аеропорт, які не можуть бути неприбутковими. Але їх хочуть продати. Спочатку голоси розділилися 7:7. Але потім народні депутати Сергій Фаєрмарк і Альона Кошелєва написали заяви про зміну своїх голосів з «утрималися» на «за», що і стало підставою для винесення законопроекту на сьогоднішнє пленарне засідання Верховної Ради України».


Як зазначив Б.Матківський, сьогодні на сесії також  планують розглядати схвалений Комітетом з питань економічної політики законопроект щодо націоналізації об'єктів, які належать державі-агресору. Цей законопроект відкриває можливість повернути деякі підприємства на Дрогобиччині, які належать російському капіталу і вже тривалий час не працюють.Создан 09 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик