Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Дрогобичі учасники АТО створили координаційну раду
Учора, 6 травня, у Дрогобичі відбулися збори учасників АТО, на яких було створено координаційну раду, яка допомагатиме родинам полеглих воїнів, бійцям у вирішенні соціально-побутових й інших проблем.


Головою координаційної ради обрали учасника АТО народного депутата України Богдана Матківського.  Серед доручень, які отримав нардеп від родин побратимів, ініціювати внесення змін до законодавства, що забезпечувало б учасникові АТО збереження робочого місця більше року. Адже на сьогодні дехто з бійців  уже більше року на передовій - демобілізація їх відкладається, а тим часом родини переживають, що їх можуть звільнити з роботи, оскільки згідно з діючим законодавство робоче місце зберігається до року. Порушувалось також питання щодо необхідності прискорення процедури надання бійцям АТО статусу учасника бойових дій.


Учасники зборів прийняли звернення до Дрогобицької міської ради з проханням зарезервувати 50 га землі для виділення наділів  учасникам АТО під будівництво і садівництво.


Спеціалісти управління праці і соціального захисту населення міськвиконкому надали учасникам АТО консультації з приводу оформлення субсидій й отримання інших пільг, передбачених законодавством.

 Создан 07 мая 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик