Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

У Дрогобицькому районі учні радили депутату, як модерну Україну збудувати
Найбільш талановиті та активні учні району зустрілись із народним депутатом України Богданом Матківським й у невимушеному спілкуванні поговорили про актуальні проблеми сьогодення. Зустріч була обопільно корисною. Школярі з перших вуст довідалися про парламентські перипетії, а депутат відчув, чого вони очікують від їхньої роботи.


Закономірно, що розмова розпочалася з воєнної теми. Учні цікавилися не тільки тим, що спонукало депутата воювати в лавах Національної Гвардії, а коли, на його думку, закінчиться війна. Зрозуміло, що відповісти на це питання наразі не може ніхто й нардеп не виняток. Однак усі знають, що наш північний сусід зупиниться тоді, коли відчує українську силу. Не лише силу духу, а й силу економіки. Сильна економіка, на переконання депутата, - це майбутнє держави.


Богдан Матківський зупинився на чотирьох програмах, які можуть дати поштовх до економічного стрибка України, зміцнити нашу валюту, в основному подолати корупцію, залучити в економічний обіг потужні внутрішні трудові, інтелектуальні та фінансові ресурси, стати інвестиційно привабливою.


Серед них: «Доступне житло», «Соціальне житло», «Соціальна поличка» та «Сучасні автомагістралі України».


На превеликий жаль, їхньому втіленню чинять величезний супротив на всіх рівнях. Але за все треба боротися. Воякам – зброєю, депутатам – мистецтвом парламентаризму. Тільки в такому випадку нинішні учні в недалекому майбутньому зможуть проявити себе в модерній, перспективній Україні.


Керівник районної освіти Іван Стецко запропонував Б.Матківському подумати про організацію іменних депутатських стипендій для кращих учнів району. Депутат не відмовив. Однак іменні стипендії – справа майбутнього, а іменні подяки найкращим та найактивнішим із учнів Богдан Матківський вручив уже того дня.

 

 

 

 Создан 07 мая 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик