Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Дрогобицький коледж нафти і газу відзначає славне 70-ліття
Дрогобицький коледж нафти і газу відзначає своє славне 70-річчя. За цей час навчальний заклад підготував понад 25 тисяч спеціалістів.

 

Урочистостій ювілейній академії передувала Всеукраїнська науково-технічна конференція «Нафта і газ. Наука-освіта-виробництво: шляхи інтеграції та інноваційного розвитку»,

у якій взяли участь вчені Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Національного університету «Львівська політехніка», Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка, представники НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укрнафта», ПАТ «Укртрансгаз», ПАТ «Укртранснафта»,  ПАТ «Укргазвидобування». Серед учасників конференції  було багато науковців і практиків – колишніх випускників Дрогобицького коледжу нафти і газу.


Як образно висловився у вступному слові на конференції керівник навчального закладу, кандидат технічних наук Мирон Баб'як, випускники коледжу на сьогодні "тримають усвоїх руках" усю нафтогазову галузь. Щодо буровиків, то, як зазначив М.Баб'як,  вихованці коледжу пробурили Україну, Сибір, а також працють у багатьох країнах світу.  


Учасники конференції зосередили свою увагу на проблемах видобування, транспортування та переробки нафти і газу, питаннях розробки ефективних підходів, здатних забезпечити рентабельний видобуток вуглеводнів на території України. Окремою темою буде обговорення освітньої підготовки майбутніх спеціалістів для нафтогазової галузі України.


Як зауважив Мирон Баб’як, конференція сприятиме започаткуванню та зміцненню наукових і творчих зв’язків між фахівцями і структурами, що займаються питаннями видобутку  нафти і газу на території України та освітніми установами, які готують спеціалістів для нафтогазової галузі.

 

 

Урочиста академія проходила у приміщенні Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича і тривала чотири години. Прозвучало багато гарних слів про коледж, його талановитих жертовних викладачів, славних випускників, які своїми добрими вчинками множать славу навчального закладу, служать прикладом для нинішніх студентів. Багато викладачів отримали грамоти та інші відзнаки за добру багаторічну працю на ниві освіти.

 

Завершилося святкове дійство прекрасним концертом.
Создан 10 мая 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик