Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Дрогобичі вимагають соціальних сортів хліба
 

У Дрогобичі пенсіонери вимагають соціальних сортів хліба. З такою вимогою від їх імені на нараді в Ратуші виступила громадська активістка Олександра Лисак.


Олександра Лисак вважає: якщо Київ має соціальний хліб, то й Дрогобич повинен його мати.


«Чорний дрогобицький хліб мусить стати соціальним, бо усі діабетики його вживають, - наголосила активістка. - А він йде на рівні білого хліба. Його ціну так підвищили, що людині такої спроможності, як я трудно постійно його споживати. Ціни на газ, світло піднялись, а з 1 червня вже й у автобусі пенсіонер безплатно не проїде. У мене 1 050 грн. пенсії. Як може людина з таким доходом платити за комунальні послуги, маршрутку, їсти хліб за високою ціною, купляти дорогі ліки….».


Про шок, який отримали дрогобичани від платіжних повідомлень «Львівгазу», говорила активістка Віра Байса.


Представники громадськості закликала владу міста почути голос малозабезпечених людей, якими стали переважна більшість родин, допомогти їм вижити у нинішній непростий час - подбати для них про дешевий хліб, про пільги для стареньких людей на проїзд в громадському транспорті тощо. 


Секретар міської ради, в.о.міського голови Тарас Метик доручив відділу економіки разом з ВАТ «Дрогобицький хлібокомбінат» розглянути питання щодо забезпечення населення соціальними сортами хлібаСоздан 13 мая 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик