Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Богдан Матківський обговорив із головою асоціації сільських і селищних рад Дрогобиччини проблеми об'єднання територіальних громад
Народний депутат України Богдан Матківський під час перебування в окрузі провів зустріч з головою асоціації сільських і селищних рад Дрогобиччини Степаном Ковалем, під час якої йшлося про проблеми об'єднання територіальних громад.

 

Степан Коваль каже, що Асоціація виступає за об'єднання сіл, селищ району на засадах співробітництва із збереженням їхнього самоврядного статусу і категорично проти об'єднання в одну громаду сільських і міських громад.

За словами С.Коваля, на сьогодні не має чіткої ясності джерел наповнення бюджету об'єднаних громад, тому про їх самодостатність говорити важко.

 

Богдан Матківський пообіцяв проконсультуватись з усіх цих питань, щоб виробити свій погляд на цю проблему, яка сьогодні постала перед Дрогобиччиною, і після цього провести зустріч з сільськими і селищними головами Дрогобицького району, щоб порадитись як діяти, яке необхідне законодавче забезпечення для успішного проведення адміністративної і територіальної реформи. Создан 27 мая 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик