Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Гарячий тиждень народного депутата Богдана Матківського
За ініціативою народного депутата України від Дрогобиччини Богдана Матківського на завтра, 18 червня, у Верховній Раді України заплановано розгляд в другому читанні проекту Закону про внесення змін  до  статті 1-ї Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" щодо працівників калійно-магнієвих копалень, підготовленого народними депутатами попереднього скликання. Цей Закон має стати виправленням помилки, коли шахтарів, котрі на рівні із усіма іншими спускалися в шахти для видобутку калієво-магнієвих руд, не внесли до законопроекту  про престижність шахтарської праці.


«Мене просили виборці зі Стебника повернути цей законопроект до сесійної зали Верховної Ради на друге читання, що вдалося зробити, заручившись підтримкою колег-депутатів, - каже Богдан Матківський. – Є підстави сподіватись, що за нього проголосують і соціальна справедливість буде відновлена».


За словами народного депутата Богдана Матківського, у четвер у сесійній залі він також «просуватиме» підготовлений за проханням виборців з Дрогобича, Борислава законопроект щодо заборони відключення водоканалів електроживлення, що дало б змогу захистити їх від свавілля енергетичних кампаній.


Поточний тиждень для народного депутата від Дрогобиччини справді є дуже гарячим. Адже учора нашому обранцю довелось докласти чимало зусиль, щоб переконати сесійну залу у необхідності прийняття в першому читанні підготовленого ним законопроекту щодо збільшення розміру одноразової допомоги родичам загиблих військовослужбовців, резервістів, міліціонерів майже до 1 млн.грн., сьогодні, 17 червня, доповідатиме  про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оренду державного та комунального майна" щодо вдосконалення правового регулювання орендних відносин.


Прес-служба народного депутата України.Создан 17 июн 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик