Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Вітання Народного депутата України з Днем Конституції України
Шановні краяни!


Щиро вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України!


Прийняття 19 років тому Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній соборній державі.


Своїм корінням український Основний Закон бере початок від козацької конституції Пилипа Орлика 1710 року. Його глибина — у мудрості предків, у пам’яті століть.


Зберігаючи традиції, ми вдосконалюємо Конституцію відповідно до вимог часу. Народ, що нарешті піднявся з колін, довів – зміни необхідні. І для того, щоб будувати нову Україну, нам потрібно обрати правильний дороговказ.


Сьогодні ми на початку довгого та нелегкого шляху, проте крок у нове щасливе майбутнє вже зроблено. Україна здобуває злагоду, що дає їй сили для прискореного розвитку, відкриває перспективи євроінтеграції.

 

Цього року День Конституції співпав з Днем молоді. Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім. Приємно відзначити, що молодь Дрогобиччини впевнено заявляє про себе у різних сферах життя, демонструє приклади відваги і героїзму,  боронячи рідну землю від російського агресора.

 

Нехай же в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще життя у власній державі.


Від усього серця бажаю нам миру, міцного здоров'я, добробуту і благополуччя у родинах. Хай береже нас Господь!

 

З повагою

 

Богдан Матківський,

 

народний депутат України.

 Создан 25 июн 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик