Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Дрогобичі учасникам АТО відмовили у безкоштовному проїзді в маршрутному автобусі
 

Сьогодні, 27 липня, у Дрогобичі водій міського автобуса ВС 51-16 ВЕ, що обслуговує маршрут №2 відмовив учасникам АТОМ О.Гавриленку і В.Гуцулу у їх законному праві на безкоштовний проїзд.


Про це поінформували працівники громадської приймальні народного депутата Богдана Матківського, куди зателефонував О.Гавриленко.


«За словами АТОвця, водій обурювався, почав хамити, - розповів помічник-консультант нардепа на громадських засадах Іван Головкевич. - Йому було пред’явлено посвідчення, пасажири заступилися за своїх захисників, але і це не допомогло. Довелося їм за проїзд заплатити».


Сигнал оперативно було передано на реагування у відділ економіки міськвиконкому. Як поінформував головний спеціаліст з транспорту відділу економіки Ігор Куцопей, маршрут №2 обслуговує МПП «Транспортник» з м.Борислава, очолюване Володимиром Кузбитом. За цим фактом проведуть розслідування.


Нагадаємо, керівництво райдержадміністрації звернулося до перевізників, які здійснюють пасажирські перевезення на території району, з листом щодо забезпечення дотримання Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (п.7 ст.12) в частині пільгового (безкоштовного) проїзду українським військовим - учасникам бойових дій на сході України незалежно від кількості осіб-пільговиків в транспортному засобі.


Також райдержадміністрація просить вишукати можливість пільгового (безкоштовного) проїзду членам сімей загиблих на Сході українських воїнів з Дрогобицького району.

 Создан 27 июл 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик