Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Дрогобицькому районі наполягають на звільненні посадовців Януковича
Сьогодні, 28 липня, у прямому ефірі Дрогобицького районного радіо «Франкова земля» голова районної ради Михайло Сікора сказав, що громадськість вимагає виконання рішення районної ради від 27 січня 2014 року щодо звільнення з райдержадміністрації посадовців Януковича.

 

За словами М.Сікори, нагадування голові РДА Максиму Лісогору про те, що треба виконати рішення сесії прозвучало минулого тижня на черговій сесії райради.

 

Нагадаємо, що в кінці січня минулого року, виконуючи волю мешканців Дрогобиччини, сесія райради одностайно «попросила» керівництво РДА, як представників режиму, чемно звільнити владні кабінети. Знаючи, що більшість із них служить режиму не з переконання, ще перед сесією їм пропонували написати заяви на звільнення.

 

«Та вони побоялися, бо не вірили в перемогу народу, - пише районна газета «Франковий край».  -Але народ кров’ю кращих своїх представників, серед яких мешканці Дрогобиччини Йосиф Шілінг та Богдан Вайда, які стали Героями Небесної Сотні, виборов право жити вільно. Що було далі – знаємо. Голова РДА Михайло Винницький та керуючий апаратом Олександр Філіпенко звільнилися, інші залишилися. Виконати рішення сесії не було кому, позаяк більше року тривала епопея з призначенням голови РДА. Нарешті Президент України Петро Порошенко призначив свого представника на Дрогобиччині, тож згідно із принципом правонаступності Максим Лісогор тепер повинен виконати рішення тої історичної сесії. Та йому, вочевидь, не хочеться робити це під депутатським тиском. «Ви спочатку вирішіть свої питання… — сказав багатозначно він. – Хочете мене залишити самого, щоби потім питати, чому не вирішуються господарські проблеми?». Создан 28 июл 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик