Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Спільнота «Дрогобич-SOS - допомога армії» хоче стати громадською організацією
Спільнота "Дрогобич SOS - допомога армії" вирішила стати громадською  організацією.


 «До сьогодні ми є громадською ініціативою, - каже волонтерка Олена Куртяк. - Офіційність відтягали до останнього. Проте зараз є така необхідність».


За словами волонтерки, обґрунтована пропозиція щодо створення ГО була озвучена на зборах громадським активістом Миколою Походжаєм». Тепер кожен має обдумати інформацію та прийняти рішення щодо створення та реєстрації ГО «Дрогобич SOS».


До створення організації запрошуються усі хто є і хто хоче бути   учасником-волонтером. Установчі збори планують провести вже наступного тижня.


Нагадаємо, що громадська ініціатива "Дрогобич SOS - допомога армії" зорганізувалася з початком російської агресії на Сході і об’єднала волонтерів не лише Дрогобича, а й населених пунктів району, які вже більше року невтомно допомагають бійцям АТО, мобілізовують для захисників цілісності і незалежності України матеріальні ресурси, надають їм і їх родинам моральну підтримку. За це час за сприянням спільноти в зону АТО відправлено десятки легкових автомобілів, сотні тонн продуктів, чимало обмундирування, військового спорядження  тощо. 

 Создан 29 июл 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик