Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Дрогобичі вийшов друком новий туристичний буклет
У Дрогобичі накладом 1 тис. примірників відділ сім’ї, молоді та туризму міськвиконкому видав буклет туристичної привабливості Дрогобича. І наповненням, і гамою барв буклет привертає увагу, а ще, порівняно з попередньою фіксацією історичного обличчя Дрогобича на папері, буклет вдосконалений новинками, - передає власкор ДЗ з посиланням на головного спеціаліста міськвиконкому Лесю Ясюру.


Зі слів спеціаліста відділу сім’ї, молоді та туризму Юлії Терлецької, крім докладної інформації про архітектурно-історичні оздоби міста, буклет містить карту-схему історичного центру Дрогобича, яка стане в пригоді кожному туристу. Крім того, вперше як туристичний об’єкт у буклеті відзначено старовинний цвинтар на вул. Трускавецькій.


«При підготовці буклету були враховані думки істориків щодо цього цвинтаря, який по праву поповнив перелік туристичних місць, - каже Ю.Терлецька.- Цвинтар на вул.Трускавецькій   лише на чотири роки молодший від Личаківського цвинтаря у Львові і є ровесником відомих цвинтарів  у Варшаві, Кракові Парижі. Славиться дрогобицький некрополь тим, що там містяться поховання багатьох українських діячів».

 Создан 29 июл 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик