Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

На Дрогобиччині здали в експлуатацію шкільну котельню, що працюватиме на твердому паливі
Учора, 29 липня, в Рихтицькій СЗШ І-ІІІ ст. Дрогобицького району ввели в експлуатацію котельню, що працюватиме на твердому паливі.


Котельня переобладнана відповідно до заходів з енергозбереження. Використання твердого палива (в даному випадку - дров) замість дорогого газу дасть змогу суттєво зекономити бюджетні кошти, водночас, забезпечивши належний температурний режим у шкільних приміщеннях.


При запуску шкільної котельні були присутні голова райдержадміністрації Максим Лісогор, голова районної ради Михайло Сікора, депутат обласної ради Михайло Задорожний, представники освіти та підрядної організації.


Під час розмови з директором школи Галиною Андрійчик та представником підрядної організації голова райдержадміністрації зазначив, що потрібно провести ще низку організаційних заходів, зокрема, забезпечити належні робочі місця для працівників, умови для збереження сухого палива.


”Щоб завершити необхідні роботи,- сказав Максим Лісогор,- директору школи потрібна допомога і підрядника, і відділу освіти, і влади”.

 

У свою чергу, очільник району пообіцяв, що матиме розмову з директором Дрогобицького держлісгоспу Василем Матяшовським щодо своєчасного забезпечення котельні дровами відповідної кондиції.

Создан 30 июл 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик