Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Трускавці відновлюють перевірки стану пожежної безпеки
У Трускавці відновила роботу інспекція державного контролю за станом пожежної та техногенної безпеки. З липня рятівники знову почали перевіряти, як дотримуються пожежної безпеки власники об’єктів високого ступеню ризику.


До цього часу на такі перевірки був накладений мораторій.

«Об’єктів з масовим перебуванням людей у Трускавці налічується 96, це готелі, санаторії, пансіонати та торгові центри», - говорить начальник міського відділу державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Лучковський.

 
Основне завдання інспектора перевірити стан засобів протипожежного захисту. Так усі об’єкти з масовим перебуванням людей мають бути оснащені не лише вогнегасником, а й автоматичними пожежними сигналізація, системою блискавкозахисту, пожежними кранами та гідрантами. За результатами кожної перевірки керівнику підприємства вручається акт. 

 
«Якщо є незначні зауваження, вручається припис з термінами до виконання. А якщо є недоліки, які не виконуються протягом багатьох років, то матеріали скеровують в суд для прийняття подальшого рішення щодо призупинення експлуатації об’єкту. Однак протипожежний стан міста у порівнянні з іншими містами є набагато кращим. Тобто заходи пожежного захисту, які ми пропонуємо, все ж виконуються», - зазначає Микола Лучковський.

 
Нагадаємо, посилені заходи щодо державного нагляду та контролю у сфері техногенної та пожежної безпеки були введені цього року розпорядженням Кабміну після пожежі на нафтобазі під Києвом. У Трускавці об’єктів транспортування нафти чи зберігання нафтопродуктів немає, однак у місті ретельно перевіряють заправні станції. Рятівники зазначають, що за результати перевірки уже є відповідні приписи. Заплановано перевірки закладів освіти та їх готовність до початку навчального року. 

 Создан 30 июл 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик