Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

«Хто відмовляється захищати свою державу, стає в один ряд з її ворогами», - голова Дрогобицької РДА
30 липня в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася нарада з питань мобілізації та допомоги війську, яку провів голова райдержадміністрації Максим Лісогор. У нараді взяли участь керівники силових структур, сільські, селищні голови.


Увага була звернута на проведення шостої хвилі часткової мобілізації.

 

Місцевим головам ще раз нагадали про їхню персональну відповідальність за оповіщення громадян, які підлягають мобілізації, та упорядкування системи військового обліку.

 

Військовий комісар Віктор Попов попередив присутніх, що за перешкоджання мобілізації, а саме так може бути потрактована бездіяльність деяких посадових осіб, передбачена кримінальна відповідальність.


Голова райдержадміністрації Максим Лісогор прирівняв всіх, хто не хоче захищати свою державу до тих, хто воює сьогодні проти України. Начальник МВ УСБУ Борис Пантюхов, який нещодвано повернувся із зони АТО, не стримував емоцій. “Ми всі — громадяни України, а тому зобов'язані її захищати. Хто не хоче — може відмовитися від громадянства,- сказав він. - Не лише вишиванка на грудях, тут, на заході, а активна позиція громадянина, коли держава в небезпеці, є показником справжнього патріотизму.” Борис Пантюхов запропонував керівникам, місцевим депутатам продемонструвати приклад непоказного патріотизму і самим добровільно зголоситися до військкомату. Свою готовність йти до війська відразу ж виявив один з місцевих голів.


На нараді наголошувалося, що райдержадміністрація проводить збір від сільських, селищних рад інформації про умови проходження служби та матеріальне забезпечення мобілізованих жителів району.


На нараді також йшлося про необхідність допомоги громадських активістів та організацій в охороні громадського порядку та безпеки громадян в населених пунктах району.

 Создан 02 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик