Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Трускавці оголосили війну стихійній торгівлі
У Трускавці працівники інспекції з благоустрою спільно з міліціонерами двічі на день проводять рейди на вул. Стебницькій з метою ліквідації та запобіганню виникненню стихійної торгівлі.


Про це повідомив власкор ДЗ з посиланням на начальника міської інспекції з благоустрою Надію Марущак.


«Проведені рейди уже дали позитивні результати - вуличну торгівлю ліквідовано, - каже посадовець.


За словами Н.Марущак, міська влада затвердила схему розташування міні-ринків для торгівлі сільськогосподарською продукцією у мікрорайонах міста: на вулицях І. Мазепи, В. Стуса, Стебницькій та П. Сагайдачного.


«Бо, хоча ринків у Трускавці і не бракує, сільськогосподарську продукцію можна продавати лише у «Славутичі», - розповіла Н.Марущак. - Вартість оренди торгівельного місця тут «кусається». Тому ті, хто продає власноруч вирощену городину, молоко та сир, облюбували собі місце на Стебницькому кільці біля магазину «Болоння». Або на дорозі неподалік продуктового ринку. У мікрорайонах міста також продають продукти просто на асфальті. Ціни тут значно нижчі, аніж у «Славутичі». Мешканців такий сервіс, звісно, не надто влаштовує, але не завжди є час і бажання йти на закупи на продуктовий ринок. Та й стихійна торгівля з землі як така місто-курорт не прикрашає. Тож облаштування міні-ринків у мікрорайонах міста додасть комфорту і зручності трускавчанам». 


Нагадаємо, що вже не перший рік трускавецька влада веде боротьбу з несанкціонованою торгівлею на вулицях міста-курорту. Якщо можна говорити про успіх у центральній частині, то у мікрорайонах міста робота триває.  

 

 Создан 02 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик