Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Дрогобичі усім пільговикам забезпечать безоплатний проїзд в автобусах
31 липня перший заступник міського голови Дрогобича Петро Суда провів нараду з перевізниками, які обслуговують регулярні маршрути у місті.

 

На нараді, зокрема, йшлося про злободенні проблеми цього сектора обслуговування населення. Передусім, спинилися на обговоренні скарг, які надійшли до відділу економіки.


Не минулося без аналізу нещодавнього випадку у маршрутці, коли водій відмовився безплатно перевозити вояків АТО. Петро Суда у підсумку наради довів до відома перевізників ряд доручень, які їм потрібно виконати. Передусім, власники громадського автотранспорту мають забезпечити дотримання законодавства щодо пільгових перевезень. Окрім,  громадян-пільговиків, для яких відведено у маршрутці 6 місць, водії зобов’язані брати інших пільговиків, готових їхати стоячи.


«Кількість пільговиків, які їдуть у маршрутці стоячи, не обмежується», – акцентував начальник відділу економіки Роман Коран, - передає власкор ДЗ з посиланням на головного спеціаліста міськвиконкому Лесю Ясюру.


Петро Суда порушив питання   культури поведінки водіїв, їхнього охайного вигляду. Особливе прохання він висловив щодо оформлення громадського транспорту і дрес-коду керманичів маршруток під час святкування Дня Незалежності.  Зокрема, влада клопоче, щоб маршрутки 24 серпня були прикрашені національними прапорцями,  а водії -  звичний одяг змінили на вишиванки.


Петро Суда закликав перевізників за можливості перевозити безплатно у національне свято людей у вишиванках.  Від громадськості заступник міського голови переказав незадоволення щодо звучання у маршрутках російської попси. Керівники транспортних підприємств отримали доручення  сприяти українізації музичного репертуару у маршрутках міста.

 

 Создан 02 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик