Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Дрогобичі створять групу підтримки для дружин вояків АТО
30 липня у Дрогобичі відбулася  зустріч групи підтримки для учасників АТО.


Зі слів директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксани Матчишин,  це вже п’ята зустріч, яку організовує центр з вояками АТО та їхніми родинами. Модератором зустрічі був практичний психолог соціального центру Ростислав Пелехач.

 

Консультації мобілізованим щодо їх соціальних, побутових питань надали  заступник начальника відділу активної підтримки безробітних директора  міськрайонного центру зайнятості Іванна Кушнір та волонтер «Дрогобич СОС» Леся Возняк.


Про це повідомив власкор ДЗ з посиланням на головного спеціаліста міськвиконкому Лесю Ясюру.


Плавання, психологічна допомога, дозвілля – три основні напрямки, у яких розвиває співпрацю  з військовими центр соціальних служб. У організаторів заходу визрів задум створити групу підтримки для дружин учасників АТО.


«Тягар пережитого часткова лягає і на плечі дружин військово- службовців. Попередні зустрічі впевнили нас у потребі організації такої групи», - висловлює міркування Ростислав Пелехач.

Аби внести у зустріч пожвавлення і дещо абстрагувати вояків від проблем, план вчорашньої зустрічі урізноманітнили рубрикою «Цікаві історії». Андрій Андрійців, що є волонтером-консультантом  центру соціальних служб, за захопливу розповідь заслужив щедрі оплески бійців.


 Нагадаємо, група взаємодопомоги як форма співпраці з учасниками АТО започаткована Дрогобицьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді близько півроку тому. Нині у Дрогобичі є 108 демобілізованих осіб, у Дрогобичі та Стебнику проживають 6 сімей загиблих вояків.

 

 Создан 02 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик