Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Дрогобицькому районі за останні три місяці 1 165 жителям призначено житлові субсидії
У Дрогобицькому районі за останні три місяці за призначенням субсидії звернулось 1 165 мешканців. Ще 1 144 жителям району, які користувались субсидіями в опалювальний період 2014-2015 рр., проведено автоматичний (без звернення громадян) перерахунок житлових субсидій на новий термін. Рівень надання житлових субсидій по району становить 100 відсотків.


Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації впродовж травня – липня забезпечило призначення жителям району житлових субсидій за новим спрощеним порядком.

 

За словами начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Галини Чаплі, всього в районі надано субсидій за новим порядком 2 309 малозабезпеченим сім'ям, що в 2 рази більше проти кількості одержувачів субсидій в опалювальний період 2014-2015рр.


Керівник управління праці та соціального захисту населення також наголосила, що відповідно до останніх змін, які надалі спрощують оформлення субсидій, громадяни повинні вказувати у декларації лише вид доходу, а його розмір управління буде отримувати самостійно в порядку обміну інформацією з ДФС, Пенсійним Фондом.


Не будуть накладатися штрафні санкції за допущені громадянами неточності при оформлені документів.


Згідно із останніми змінами до сукупного доходу громадян не включатимуться окремі види доходів: одноразова допомога від держави та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.


«Також важливим є те, що згідно з останніми змінами, сім’ї, які оформили субсидію, але фактичний обсяг спожитих енергоносіїв є меншим ніж обов’язкова частка, можуть сплачувати фактичну вартість спожитих послуг, а сума субсидії перерахована підприємствам-надавачам послуг, яка не використана внаслідок економії споживання послуг, зараховується як оплата послуг, у т.ч. її обов’язкової частки платежу домогосподарства на наступні періоди, - каже Г.Чапля. - Тому жителям району після цього нововведення вигідно оформляти житлову субсидію навіть в літній період, сплачуючи при цьому по факту, мати резерв на наступний період, а з жовтня без додаткового звернення всім, хто вже користується житловою субсидією буде зроблено автоматичний перерахунок на зимовий період (навіть тим сім’ям, яким в літній період вийшла нульова субсидія)”.

 

 Создан 02 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик