Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Дрогобицькому районі вимагають припинити цькування керівника освітньої галузі
39 депутатів Дрогобицької районної ради підписали звернення до голови райдержадміністрації Максима Лісогора, в якому вимагають припинити цькування керівника відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації Івана Стецка та залишити його на посаді.


 «Ми, депутати Дрогобицької районної ради, обурені ситуацією, яка склалася в Дрогобицькій райдержадміністрації, зокрема, навколо керівника відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації Івана Теодоровича Стецка,- зазначають автори звернення. - І. Стецко призначений на посаду керівника відділу освіти більше двох років тому. До того пропрацював у відділі  більше десяти років.

За час роботи  здобув шану та авторитет серед колег та громадськості, проявив себе справжнім професіоналом та патріотом України. Після його призначення керівником відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації  в освітянській галузі району відбулися великі позитивні зміни, зокрема, покращився загальний рівень знань учнів району, підвищилася  якість виховної та патріотичної роботи в школах, мінімізовані не першочергові видатки. Протягом двох років відділ освіти бере активну участь у різноманітних програмах із залучення в галузь позабюджетних коштів, проводить ефективні заходи з енергозбереження та енергоефективності в школах району (у 2015 буде освоєно 6 мільйонів гривень на переведення котелень з газу на альтернативні види палива, заміну вікон, утеплення фасадів тощо)».


На думку депутатів, такі дії голови РДА Максима Лісогора призведуть до збурення вчителів та громадськості району.


Автори звернення вимагають від районного очільника сформувати нову команду керівництва райдержадміністрації, звільнивши заступників, які проявили себе як вірні слуги режиму Януковича; довести до відома громадськості програму своїх дій на поточний рік та вказати пріоритети та реальні справи в діяльності райдержадміністрації; припинити цькування та залишити на посаді керівника відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації І. Стецка; закласти фундамент для проведення в районі реальних реформ, про які говорить в кожному своєму виступі Президент України П. Порошенко; опублікувати у ЗМІ розширену інформацію про проведення люстрації в Дрогобицькій райдержадміністрації.

«У разі не проведення вказаних заходів та не налагодження постійного діалогу та співпраці з громадськістю району, на Вас лягає вся відповідальність за можливі не прогнозовані події  і за ймовірний провал всіх зусиль для проведення в районі реальних реформ, задекларованих Президентом України», - наголошують депутати райради у зверненні до голови РДА.


Свою стурбованість ситуацією, яка виникла навколо посади керівника відділу освіти Дрогобицької РДА, висловила Дрогобицька районна організація профспілки працівників освіти і науки України.


За словами голови Дрогобицької районної ради Михайла Сікори, Іван Стецько - моральна людина, практикуючий християнин, який не вміє красти, давати та брати хабарі.


«Це не подобається багатьом із можновладців місцевого покрою, вихованих по-іншому, - каже М.Сікора. -  Видно,  тому тиснуть на нього зі всіх сил, бо на цю посаду нібито є інший претендент. Чому, адже в освіті є багато досягнень? У багатьох школах замінені вікна на металопластикові, проходить заміна неефективних газових котлів на твердопаливні. При цьому газові котли залишаються. Тому, коли в Україні настане відлига, школи матимуть вибір, яким видом палива скористатися. Та головне, що йому вдалося налагодити навчальний процес і співпрацю з керівництвом усіх шкіл».


«Якщо хочуть звільнити керівника за те, що не краде та працює в рамках християнської моралі, то задуматися є над чим»,  - вважає Михайло Сікора. 

 Создан 03 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик