Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Дрогобичі скандальний МАФ на вул. Вол. Великого намагаються знести через суд
У Дрогобичі влада продовжує шукати важелів впливу на забудовника, який зводить МАФ на місці автобусної зупинки на вул.Вол. Великого.

 

Про це сьогодні, 3 серпня, на оперативній нараді у Ратуші повідомив керуючий справами виконкому Володимир Годяк. З його слів, звернення з проханням зупинити будівництво цього МАФу скеровані до Львівської облдержадміністрації, до прокуратури, екологічної інспекції та інспекції архітектурно-будівельного контролю. Крім того, підготовлено позовну заяву про знесення споруди на вул.Вол. Великого та супровідну, як оповів про хід справи Володимир Годяк, про накладення заборони щодо проведення там будь-яких будівельних робіт. У продовження теми перший заступник міського голови Петро Суда додав, що питання про накладення мораторію на спорудження МАФів у Дрогобичі вдруге винесуть на сесію міської ради.


Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на головного спеціаліста міськвиконкому Лесю Ясюру.


Нагадаємо, на останньому засіданні сесії Дрогобицької міської ради питання про запровадження мораторію на МАФ е набрало потрібної кількості депутатських голосів.Создан 03 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик