Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Дрогобичі пропонують вулицю Самбірську ремонтувати вночі
Прокладання дощової каналізації у Дрогобичі на вул. Самбірській надто розтягнулося в часі. Вулиця розрита, що створює перешкоди для проїзду автотранспорту.


Таке зауваження від громади висловив сьогодні, 3 серпня, на оперативній  нараді в Ратуші  депутат міської ради Богдан Звір.


«Поки прокладання мережі дотягнуть до села Лішні – мине ще місяць», - песимістично спрогнозував депутат. На його міркування, було б цілком виправдано ремонтувати вулицю вночі, тоді прорив був би гарантований. А в іншому разі, зі слів Богдана Звіра, не можна відкидати варіант, що ремонт таки затягнеться до осінньо-зимового періоду і асфальт кластимуть у болото чи сніг.


Про це повідомив власкор ДЗ з посиланням на головного спеціаліста міськвиконкому Лесю Ясюру.


Нагадаємо, близько двох місяців у Дрогобичі стартували ремонтні роботи найбільш зруйнованої  вулиці міста - Самбірської. Розпочали з прокладання дощової каналізації. Як запевняв на оперативних нарадах директор департаменту міського господарства Іван Лепкий, гальмували початок робіт тендерні процедури, часовий регламент яких визначений законодавством.  Создан 03 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик