Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Трускавці бібліотечну мережу хочуть оптимізувати
Питання щодо того, скільки бібліотек потрібно Трускавцю постало сьогодні, 3 серпня, на оперативній нараді у міській раді.


За словами міського голови Руслана Козира, у Трускавці функціонує чотири бібліотеки, не враховуючи трьох бібліотек, що є при школах. На їхнє утримання міський бюджет цього року передбачив 1. 6 млн. тис. грн., з яких 900 тис. грн. – це зарплата 21 працівника цих бібліотек.


«Це занадто обтяжливо для бюджету міста», - наголосив мер. – Потрібна оптимізація, під час якої мають взяти верх здоровий глузд, а не амбіції».


Руслан Козир повідомив, що в польських містах, з якими місто має партнерські стосунки, кількість публічних бібліотек є значно меншою ніж у Трускавці: в Ясло є одна бібліотека і одна її філія, в Криниці-Здруй – одна бібліотека, в Ліманово – одна бібліотека.

 

Завідувачка відділу культури міськвиконкому Тетяна Татомир повідомила, що завтра у відділі культури відбудеться нарада з працівниками централізованої бібліотечної системи міста, на якій буде обговорено майбутню бібліотечну структуру. Висновки наради передадуть міському голові для прийняття рішення.Создан 03 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик