Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Дрогобичі мешканці вул. П. Орлика протестували проти хлібного МАФу у парку
Сьогодні, 4 серпня, у Дрогобичі мешканці вул. П. Орлика,3  організували протестну акцію проти МАФу з продажу дрогобицького хліба, який у парку навпроти їхнього будинку з’явився близько тижня тому, - передає власкор ДЗ з посиланням на головного спеціаліста міськвиконкому Лесю Ясюру.


Люди перед камерами журналістів не втомлювалися жалітися на незручності від стихійної торгівлі, яка вздовж заполонила вул. П. Орлика. Крім свіжого МАФу, від появи якого  урвався людям терпець, традиційно на цій вулиці пенсіонери торгують  найрізноманітнішими, переважно вживаними, товарами, розкладеними на землі. Хаотична базарна панорама  переповнена неприємними сюрпризами. Найбільше допікає тамтешнім жителям, що торговці справляють нужду прямісінько перед вікнами їхніх домівок.


Власник магазину на першому поверсі вул. П. Орлика,3 висловив готовність подбати про облаштування парку за умови повного його звільнення від торгівлі.


На зустріч з громадянами з вул. П. Орлика виїхали відповідальні посадовці виконкому на чолі з першим заступником міського голови Петром Судою, який заявив, що сам є великим противником появи нових МАФів у місті. Однак спинити цей процес наразі не можливо, оскільки накласти мораторій на торгові кіоски сесія міської ради не спромоглася. Люди поставили владі ультиматум прибрати хлібний МАФ або ж, аби усунути будку з  парку,  пригрозили діяти самовільно.


З-під вікон будинку делегація влади, громади і представників ЗМІ перемістилася під кіоск з продажу хліба. Саме в пору, мабуть, за викликом продавчині, поспів директор «Дрогобицького хлібокомбінату» Роман Осередчук. Власника МАФу у парку одразу взяли в штики активісти. Роман Осередчук  навдивовижу усім подякував людям за наданий справі резонанс, мовляв не дочекався від влади дозволу на встановлення хлібної ятки, тому й пішов на самовільний крок. А громадська увага, на його думку, стимулює владу надати йому нове місце для торгівлі. Також керівник «Дрогобицького хлібокомбінату» дорікнув владі за ущемлення місцевого виробника, який нині кинутий у вир конкуренції з торговою маркою «Галицька здоба» та  виробником хліба з м. Брошнева.  


Роман Осередчук висловив здивування, чому неподалік на вул.П. Орлика  МАФ з продажу Брошнівського хліба   не викликає заперечень ні у громади, ні у влади. Перший заступник міського голови Петро Суда різко зреагував на таку заяву керівника підприємства, зазначивши, що підприємство саме програє конкурентам лише тим, що у магазинах Дрогобицького хлібокомбінату уже по обіді нема хліба. Щодо брошнівського хліба, сказав Петро Суда, активно розгорнута робота щодо ліквідації самовільно встановлених кіосків.  


У гарячій суперечці, що переросла у голосистий балаган, мешканці вул. П. Орлика таки домоглися гарантійного слова від Романа Осередчука до кінця тижня прибрати з парку МАФ.


Відповідальні особи міськвиконкому   склали адміністративний протокол про порушення правил благоустрою, заразом у такому ж протоколі зазначили про самовільне встановлення МАФу з продажу брошнівського хліба, що розташований неподалік.

 

Запротоколювали як порушення  чиновники  ще один МАФ  Дрогобицького хлібокомбінату, який так само без будь-якого дозволу виріс грибом у центральній частині міста на вул. І. Мазепи.

 

 Создан 04 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик