Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Гімнастка із Стебника має шанс стати володаркою титулу «Талант Америки»
28 липня в США відбувся черговий етап конкурсу «Америка має талант», в якому взяла участь уродженка м.Стебника, що на Львівщині, Віта Радіонова.


Гімнастка зачарувала суддів своєю гнучкістю та акробатичними вміннями, отримавши квиток до фіналу, - повідомляють Стебницькі вісті.

 

18 вересня відбудеться вирішальний етап конкурсу, де визначиться найкращий учасник шоу 10-го сезону та володар титулу «Талант Америки». Також переможець отримає значну грошову винагороду.

 

Нагадаємо, 33-річна гімнастка Віта Радіонова народилась у Стебнику. У чотирирічному віці батьки віддали маленьку дівчинку до циркової студії в Народному домі. З 7 років почала займатись у цирковому колективі «Каскад» у м. Трускавець. Закінчивши у 1999 році Стебницьку середню школу №6, Віта поступила до Київського циркового училища. Після навчання в Києві підписала робочий контракт та виїхала у Туреччину. Потім були закордонні поїздки у Японію та Німеччину, де Віта познайомилась з своїм майбутнім чоловіком – французом, теж акробатом. Майже 4 роки тому подружжя виїхало до США. Зараз Віта активно працює на творчій ниві, виступаючи разом з чоловіком в різних циркових програмах, а також надає приватні уроки, навчаючи дітей гімнастики.

 

Відео https://www.youtube.com/watch?v=hrC9yVYpmxI

 Создан 05 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик