Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

Народний депутат Богдан Матківський "вибив" 5 млн 52,2 тис грн. на добудову школи у с.Ролів
На вимогу народного депутата Богдана Матківського Кабінет Міністрів України виділив на реконструкцію з добудовою загальноосвітньої школи в селі Ролів Дрогобицького району 5 млн. 52,2 тис. грн.

 

«Це питання спочатку розглядалось у Комітеті з питань бюджету Верховної Ради України, де вдалося переконати колег в необхідності першочергового фінансування Ролівської школи, - розповів Б.Матківський. – На основі подання бюджетного комітету Кабінет міністрів України включив Ролівську школу до Переліку об’єктів, що фінансуються у 2015 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, який затверджено Постановою Кабінету Міністрів України № 543 від 3 серпня 2015 року «Деякі питання використання у 2015 році державних капітальних видатків».

 

Нагадаємо, що будівництво нової школи у Ролеві розпочато в 2005 році УКБ Львівської обласної ради. На даний час навчання тут проводиться в чотирьох старих приміщеннях, які є в аварійному стані.

 

Прес-служба народного депутата України.Создан 09 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик