Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

За сприяння Народного депутата України Богдана Матківського на Сторонську школу Кабмін виділив понад 5 млн грн
За сприяння Народного депутата Богдана Матківського, Кабінет Міністрів України виділив майже 5 мільйонів 300 тисяч гривень на добудову школи в селі Сторона.


У Розпорядженні № 824-р Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2015 року»,  яке сьогодні, 17 серпня, опубліковано на офіційному сайті Уряду, зазначено:  5278,3 тис. — добудова школи та реконструкція системи опалення із застосуванням енергозберігаючих технологій, с. Сторона Дрогобицького району.


Нагадаємо, Постановою Кабінету міністрів України № 543 від 3 серпня 2015 року «Деякі питання використання у 2015 році державних капітальних видатків», на реконструкцію з добудовою загальноосвітньої школи в селі Ролів Дрогобицького району виділено 5 млн. 52,2 тис. грн.

 
Создан 17 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик