Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Дрогобичі за сприяння нардепа відновлено водопостачання багатоповерхівок
ПАТ «Львівобленерго» після 20-денної перерви відновив електропостачання трьох насосних станцій КП «Дрогобичводоканал», що дає змогу знову цілодобово подавати воду на верхні поверхи житлових будинків.


Цьому сприяло втручання народного депутата України Богдана Матківського, який мав з цього приводу зустріч з першим заступником голови Львівської ОДА Ростиславом Замлинським. Народний обранець висловив свою чітку позицію щодо неправомірних дій ПАТ «Львівобленерго», спрямованих на позбавлення виборців округу послуг водопостачання.


«Уже вкотре мені доводиться втручатися, щоб відновити електроживлення об’єктів водоканалів як в Дрогобичі, так і Бориславі, - наголосив нардеп. – Цього разу водопостачання зупинено, коли надворі стояла небувала спека, що особливо обурило людей. Нам відомо, що у ПАТ «Львівобленерго» є більші боржники, які отримують електроенергію. У ситуації як щодо Дрогобича, так і Борислава простежується політичний контекст».


Народний депутат і львівський посадовець досягли порозуміння щодо того, що необхідно негайно відновити електропостачання об’єктів КП “Дрогобичводоканал». В результаті втручання ПАТ «Львівобленерго» подало електроенергію на насосні станції і вони знову запрацювали у звичному режимі.

 

Прес-служба народного депутата України.Создан 20 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик