Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Вітання народного депутата України Богдана Матківського з Днем Державного Прапора
Дорогі краяни!


Вітаю Вас з Днем Державного Прапора України!


Знаменно, що це свято ми відзначаємо напередодні Дня незалежності України. Саме під синьо-жовтим прапором наш народ протягом століть боровся за свою державу і здобув перемогу.


У національно-визвольних змаганнях  завжди чільне місце займала Дрогобиччина, яка дала нації генія Івана Франка, відомих патріотів Андрія Мельника, Дмитра Грицая (Перебийноса), Зенона Коссака та багатьох інших, які відіграли значну роль у боротьбі за Українську державу.  Їх приклад наслідувала молодь 90-их, яка під синьо-жовтим прапором кинула виклик комуно-московській імперії, повела громаду на вибори  1990 року, які стали переломними в боротьбі за національне відродження. За рішенням першої сесії Дрогобицької міської ради першого демократичного скликання 2 квітня 1990 року зі шпилі Ратуші було демонтовано прапор УРСР і під оплески людей піднято Національний прапор. Ця подія стала потужним імпульсом до активізації боротьби за Українську Самостійну Соборну державу, яка увінчалася успіхом 24 серпня 1991 року, коли було проголошено незалежність України.


Нині під синьо-жовтим знаменом наш народ бореться з російським окупантом, котрий зазіхнув на нашу територіальну цілісність і незалежність. І в нікого не немає сумніву, що маючи такий надійний оберіг,  як Державний Прапор, ми виженемо ворога з рідної землі.


У День Державного Прапора бажаю Вам віри в нашу перемогу, в майбутнє України. Тихою щоденною працею наближаймо той день, коли Україна стане високодуховною квітучою державою у сім’ї європейських народів! Хай допоможе нам у цьому Господь!

 

Богдан Матківський,

Народний депутат України.Создан 23 авг 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик