Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

У Дрогобицькому лісгоспі заготовили понад 3 т шишок ялиці для вирощування посадкового матеріалу
Державне підприємство «Дрогобицький  лісгосп» розпочало кампанію із заготівлі лісового насіння для вирощування посадкового матеріалу головних лісоутворюючих порід. Станом на 12 вересня  підрозділами лісгоспу заготовлено 3,25 т. шишки ялиці білої, яку відправлено на переробку в Львівський лісовий селекційно-насіннєвий  центр.

 

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю Дрогобицької райдержадміністрації.

 

Підприємство також проводить заготівлю шишки модрини, дугласії, ялини колючої та жолудя дуба звичайного.

 

Нагадаємо, що у Львівській області функціонує єдиний на Україні високотехнологічний завод з переробки лісонасіннєвої сировини та довготривалого зберігання лісового насіння.

 

Потужності спеціалізованого заводу Львівського лісового селекційно-насіннєвого центру дають змогу проводити своєчасну переробку лісонасіннєвої сировини (шишок) хвойних порід в об’ємах, що забезпечують потребу всіх лісогосподарських підприємств області, а також частково сусідніх областей. Все насіння, що заготовлене лісогосподарськими підприємствами, проходить спеціальну апробацію, з метою недопущення використання в лісовому господарстві низькоякісного чи пошкодженого насіння.

 Создан 14 сен 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик