Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

Дрогобиччина співпрацюватиме з польською гміною П’ястове
Дрогобицький район і гміна П’ястове (Республіка Польща)  уклали угоду про співпрацю.


Про це повідомив власкор IAZIK з посиланням на голову Дрогобицької районної ради Михайла Сікору.


Угоду про співпрацю між Дрогобицьким районом та гміною П’ястове (Республіка Польща) підписано. Про це повідомив голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, який очолював делегацію, що перебувала з офіційним візитом у сусідній державі.

До складу делегації Дрогобицького району, окрім голови райради, входили керівник Агенції місцевого розвитку Дрогобиччини Михайло Кравець та професор Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка Микола Зимомря. Вони оптимістично оцінили можливості, що відкриває підписання цієї угоди.


Розпочинається адміністративна реформа, яка може відкрити широкі можливості для тих, хто зуміє з неї скористатися.

«Польські друзі уже провели адміністративну реформу, яку ми лише розпочинаємо,- каже Михайло Кравець. -  Тож нам варто вивчати досвід гміни П’ястове, передовсім у вмінні залучати інвестиції, гранти Євросоюзу, фаховому вирішенні інфраструктурних проблем та створенні умов для розвитку малого й середнього бізнесу».


Нагадаємо, що на запрошення голови райради кілька тижнів тому в Дрогобицькому районі перебувала делегація гміни П’ястове на чолі із війтом Мареком Кларою. Цікава деталь: коріння пана Марека виходить із Дрогобиччини. Його родина колись мешкала в Ступниці. Тож після офіційної частини в районній раді високих польських гостей приймали депутати Ступницької сільради на чолі із сільським головою Петром Стегняком. Після відвідин села, що розбудило генетичну пам’ять одного із найкращих польських війтів, друзі з сусідньої держави познайомились із особливостями української кухні в санаторії «Конвалія», який очолює Володимир Нагурний.


До складу польської делегації також входила Яніна Гломбек – керівник громадської організації «Локальна група діяльності «Країна нафти». Ця організація активно співпрацює з Агенцією місцевого розвитку Дрогобиччини, яку очолює депутат Дрогобицької районної ради Михайло Кравець. Обидві організації також зацікавлені в розширенні співпраці між сторонами в усіх аспектах життя. Тож саме під час цього візиту польської делегації на наші терени й була досягнута домовленість щодо підписання угоди про співпрацю між Дрогобицьким районом і гміною П’ястове.Создан 14 сен 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик