Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Вітання Народного депутата України Богдана Матківського Дрогобичанам з нагоди Дня міста
Дорогі Дрогобичани!


Знову до нас на поріг завітав щедрий вересень, тож маємо гарну нагоду зібратися усією громадою, аби разом відзначити День народження нашого чарівного Дрогобича.


У ці дні кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто - його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, його героїчне минуле і сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував, боронив від ворога. Ми сьогодні низько схиляємо голови перед новітніми героями, які жертовно захищають територіальну цілісність і незалежність України на її східних теренах.


Місто Дрогобич по праву вважається культурним, духовним та інтелектуальним центром нашого краю. Тут зароджувались та утверджувались ідеї української незалежності, жили та творили видатні державні і культурні діячі. Дрогобичани протягом століть вносять неповторний внесок в українську та європейську культуру своїм інтелектуальним надбанням, своєрідністю архітектурних споруд, величними історичними пам’ятками.


Наше місто – трудівник, борець, митець, будівничий. Завжди молоде, воно з кожним роком стає затишнішим і комфортнішим.

Найбільшим надбанням міста, його справжньою окрасою та гордістю є Дрогобичани. Адже саме завдяки вашому натхненню, золотим рукам, самовідданості та наполегливості живе і возвеличується наш Дрогобич.


Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста. Спільними зусиллями розбудовуймо його!


То ж вітаючи вас зі святом рідного міста, бажаю любові, здоров’я на довгі літа, благополуччя та злагоди у ваших родинах, невичерпної енергії та достатку.


Переконаний, що древнє місто Дрогобич і надалі буде буйно квітнути у різнобарвному вінку українських міст на радість усім нам та нашим гостям.


Зі святом вас, з Днем рідного міста, дорогі Дрогобичани!

 

З повагою,


Народний депутат України Богдан Матківський.Создан 20 сен 2015  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
boligolovv 21 сен 2015 ответить
спасибо
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик