Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

У Підбузькому геріатричному пансіонаті освятили храм-каплицю
Учора, 30 вересня, напередодні Міжнародного дня людей похилого віку, у смт Підбуж Дрогобицького району в геріатричному пансіонаті відбулося екуменічне освячення храму-каплиці св. мучениць Віри, Надії, Любові і їх матері Софії, який тут назвали Духовною лічницею.

 

На спільну молитву прибули меценати, чисельні гості, представники місцевої, районної і обласної влади. Немічні, болями прикуті до постелі мешканці пансіонату мали змогу слухати трансляцію дійства у своїх кімнатах.

 

Чин освячення здійснив архієпископ Дрогобицький і Самбірський Української православної церкви Київського патріархату владика Яків у співслужінні із священиками УПЦ КП і УГКЦ.

 

Владика Яків щиро подякував директорові пансіонату Вірі Баброцяк, яка організувала цю роботу, по крихітці збирала кошти і матеріали на будівництво, залучила до цієї Божої справи ініціативних людей, назвав її мамою, яка безнастанно з великою любов’ю піклується про тих, хто перебуває у пансіонаті – відчуває їх болі і тривоги і робить все для того, щоб їх полегшити.

 

«Господня сила надихала любов, яка воссіяла в цьому Домі Божому, - вів далі владика. - Люди тут будуть єднатися з Богом, отримувати духовне окормлення, спасіння душ, черпати з невичерпного джерела силу благодаті, силу дії Духа святого, силу кріпості тіла і Божого благословення».

 

Архієпископ побажав мешканцям пансіонату, яких тут більше ста, щоб для них цей будинок став притулком спасіння, радості, духовного життя, закликав робити добро. «Бо коли ми творимо добро, ми витискаємо із себе зло», - зауважив духовний пастир.

 

Владика Яків вручив Вірі Баброцяк орден Покрови Божої Матері, яким патріарх Філарет нагородив її за заслуги в розвитку православної церкви в Україні. Такими ж нагородами відзначено Марію Назаренко та Василя Дуліб’яника, які особливо відзначилися своїми добродійствами під час побудови храму-каплиці.  

 

За щиру працю в користь святої Христової церкви та з нагоди освячення храму каплиці Грамотами нагороджено колектив геріатричного пансіонату, батька і сина Павла та Миколу Тінишиних, Миколу Кенца  та Галину Садлівську. Обновлен 05 окт 2015. Создан 01 окт 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик