Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

13 02 12 Дрогобицькі новини

НовиниВАТ «НПК – «Галичина» зацікавився російський бізнес?

У Дрогобичі ширяться чутки, що ВАТ «НПК – «Галичина» зацікавився російський бізнес. Кажуть, що до дрогобицького підприємства придивляється російський підприємець, мільярдер Віктор Вексельберг,  - повідомляє кореспондент ДЗ.

Віктор Вексельберг народився та виріс у Дрогобичі. З цим підприємством пов’язана трудова біографія його батьків, які багато років працювали на нафтопереробному заводі.

Віктор Вексельберг не забуває міста свого дитинства та юності, всіляко допомагає йому.

 

У Дрогобичі пенсіонери й інші пільговики їздять в автобусах безплатно

Міська влада Дрогобича забезпечила пенсіонерам й іншим пільговим категорія пасажирів безплатний проїзд у міських автобусах.

Це вдалося забезпечити завдяки виведенню на маршрути великих автобусів, які можуть одночасно перевозити понад 50 пасажирів.

«Перевізники за це отримають компенсацію з міського бюджету, - каже міський голова Олексій Радзієвський. – Та пільговиків це не стосується – вони їздитимуть безплатно».

Кореспондент «Каменярів» промоніторив виконання перевізниками цього розпорядження влади і переконався, що водії автобусів перевозять пільговиків в необмеженій кількості, не вимагаючи плати за проїзд.

Іван ТИХИЙ.

 

У Дрогобичі випустять облігації місцевої позики

У Дрогобичі готуються до випуску облігацій місцевої позики, - повідомив на прес-конференції міський голова Олексій Радзієвський.

З його слів, для розвитку господарки міста планують залучити не менше 50 млн.грн.

«Вихід на ринок місцевих запозичень є чи не найефективнішим та зручним інструментом розв’язання проблем, пов’язаних із залученням необхідних коштів для фінансування тих чи інших інвестиційних проектів, спрямованих на покращення міської інфраструктури», - каже мер Дрогобича.

Сьогодні у міськвиконкомі вивчають процедуру випуску облігацій.

Іван ТИХИЙ.  

 

У Дрогобичі вшанують пам’ять земляків, полеглих в Афганістані 15 лютого у Дрогобичі біля пам’ятника землякам, полеглим під час війни в Афганістані, відбудеться панахида і віче з нагоди 23-ї річниці виведення радянських військ з цієї держави, - повідомляє кореспондент ДЗ з посиланням на голову спілка ветеранів Афганістану Івана Андруневчина.  

На поминальний захід запросили сім’ї загиблих, учасників бойових дій, представників політичних та громадських організації, воїнів військової частини, котра дислокується у Дрогобичі.

Заплановано виступи представників влади Дрогобича та Дрогобицького району, громадськості, вручення одноразових допомог сім’ям загиблих.

 

У Трускавці аварія на теплотрасі – 4 багатоповерхівки без тепла

У ніч на сьогодні, 13 лютого, у Трускавці сталася аварія на теплотрасі при вводі в будинок на вул. Стебницькій, 62, - повідомляє кореспондент ДЗ з посиланням на начальника КП «Трускавецьтепло» Руслана Крамара.

Зі слів посадовця витік був потужний – 12-13 м. куб. кип’ятку на годину. На цій вулиці без теплопостачання залишились 4 будинки (62, 64, 66, 70).  Зараз тут працює аварійна бригада, яка обіцяє до кінця дня ліквідував ати наслідки аварії і відновити теплопостачання.

 

У Дрогобичі відновили теплопостачання школи №3, в якій від морозу були  потріскали труби і батареї

Сьогодні, 13 лютого, у Дрогобичі відновилось навчання  в загальноосвітній середній школі № 3 після 10 днів вимушених канікул, спричинених виведенням з ладу теплової мережі.

Зі слів міського голови Олексія Радзієвського, 5 бригад з КП «ЖЕО», «Дрогобичтеплоенерго», «Дрогобичводоканал» самовіддано попрацювали на ремонтно-відновлювальних роботах, зробили все для того, щоб якнайшвидше подати школі тепло.

Нагадаємо, що внаслідок аварії на теплотрасі, яка сталася в ніч на 2 лютого, було припинено теплопостачання школи №3 і від морозу потріскали труби та батареї.

За попередніми підрахунками, ліквідація наслідків аварії обійшлася 280 тис.грн. 50 тис.грн. було спрямовано з резервного фонду міського бюджету, ще 230 млн.грн. місто надіється отримати з резервного фонду обласного бюджету.

Іван ТИХИЙ.

 

У Дрогобичі на 6% зростуть тарифи на воду для населення

На засіданні НКРЕ, яке відбулося 10 лютого, прийнято рішення про підвищення тарифів на послуги водопостачання КП «Дрогобичводоканал».

Зі слів керівника цього підприємства Романа Шагали, тарифи на воду для населення підвищуються на 6%. Ціна води, яку постачає підприємство Трускавцю, зросте на 11%.

Тарифи, що діяли до сьогоднішнього дня, не покривали затрат КП «Дрогобичводоканал» на видобування і транспортування води, насамперед через зростання ціни на електричну енергію. В результаті підприємство опинилося у важкій фінансовій ситуації, яка не дає змоги розрахуватись за електроенергію, що загрожує припиненням її подачі на водозабір і насоси, які підкачують воду, а значить зупиненню водопостачання. Таке попередження КП «Дрогобичводоканал» вже отримав – відключення може відбутися 20 лютого.

«Ми ще у вересні минулого року надіслали в НКРЕ  пакет необхідних документів для того, щоб змінити тарифи на воду, - каже Роман Шагала. – Від того часу ще зросла ціна на електроенергію, так що нові тарифи також не покриватимуть наших затрат на водопостачання мешканців міста, лише дадуть змогу дещо зменшити збитки, які несе підприємство».

Іван ТИХИЙ.

 

На ПАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів» за місяць борг зарплати зріс майже на 1 млн.грн.

Підприємства Дрогобича станом на 13 лютого заборгували 6 млн.грн. зарплати.

 «Найбільші темпи зростання заборгованості зарплати на ПАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів», - каже перший заступник міського голови Олександр Коростельов. – Якщо станом на 1 січня 2012 року тут боргували робітникам 720 тис.грн., то сьогодні борг сягнув 1 700 тис.грн. і продовжує зростати».

Помітний ріст заборгованості зарплати і на деяких комунальних підприємствах, серед яких лідером є ресторан «Берізка». Нещодавно тут знову замінили керівника. Якщо його попередникові було поставлено завдання вивести підприємство з кризи і він його не виконав, то від нового керівника вимагається прискорення процесу приватизації підприємства.

Іван ТИХИЙ.

 

Оголошення.

В'язка чихуахуа. Хлопчик, трикольор. Розв'язаний. Тел. у Дрогобичі (0324)45-07-09. Моб.097-921-47-19 Создан 13 фев 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик