Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

21 02 12 Дрогобицькі новини

Новини 

 

Інформація про захід

виставка молоді  «Взуте мистецтво»

Запах фарби і картини нікого тепер не дивують, але 25 лютого в Дрогобичі, в Центрі душпастирства молоді відбудеться виставка сучасного мистецтва молоді під назвою «Взуте мистецтво», де будуть представлені не тільки картини, а й авторська інсталяція, скульптура, фотороботи, графіка, живопис, макетобудування та експеримент.

Проводиться виставка за ініціативою групи творчої молоді «Youngsoul» і за сприяння Комісії у справах молоді СДЄ. Виставка пройде лише один день.

Загалом група творчої молоді виставку зробить цікавим місцем, адже її оформлення буде не традиційне. Творчим девізом заходу є «Дай уяві шок, а очам радість».

Заявленими учасниками на виставку (а це індивідуально 22 особи, не враховуючи творчі осередки/гуртки), є молодь із: Одеси, Києва, Львова, Трускавця, Дрогобича, Тернополя та Дрогобицького району. Виставка охопить роботи вихованців Дрогобицької художньої школи, Палацу дитячої та юнацької творчості, шкіл міста, центру «Дивовижні долоні», де діти з обмеженими можливостями, але не з обмеженою уявою творять свій мистецький світ, а також окремі молоді автори.

Отож спішіть вхопити мистецтво у свій фотокадр.

Подія відбудеться в суботу 25 лютого, 0 16.00 і протриває до 20.00

Місце проведення: м. Дрогобич, вул. Шевченка, 29/1, вхід вільний.

арт-координатор Олег Стецюк

тел. 097-947-57-92

Artur_Helh@mail.ru

 

У Дрогобичі і Дрогобицькому районі об’єднана опозиція підписала угоди про спільні дії

У Дрогобичі відбулося підписання угод про між міськими і районними організаціями політичних партій ВО «Батьківщина», «Фронт змін» та ВО «Свобода».

Угоду про спільні дії об’єднаної опозиції у Дрогобичі і Стебнику підписали голови міських  організацій «Батьківщини» Роман Москаль та «Фронту змін» Сергій Оленич. У Дрогобицькому районі аналогічну угоду підписали лідери районних організацій «Батьківщини» Микола Андріїв  і «Фронту змін» Василь Партика. Від ВО «Свобода» і під міською,  і під районною угодами поставив підпис Роман Урбан,  як уповноважена особа.

В угодах, зокрема, йдеться про координацію дій  цих трьох організацій політичних партій «для боротьби з антинародним режимом Януковича та його представниками на місцях і відновлення справжнього народовладдя», а також про відмову від публічної взаємної критики, задекларовано принцип взаємоповаги і взаємного непоборювання між опозиційними політичними силами.

З метою консолідації національних і демократичних сил підписанти угоди закликали всіх, хто здатний протистояти режимові Януковича, підтримати їх ініціативу та діяти спільно.

Іван ТИХИЙ.

 

У Дрогобичі утворять виборчі дільниці на постійній основі

Виконком Дрогобицької міської ради на своєму засіданні вирішив внести до ЦВК відповідні подання щодо первинного утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі у м.Дрогобичі.

Зі слів начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому Дрогобицької міської ради Богдана Николаїшина, у зв'язку із набранням чинності Закону України «Про вибори народних депутатів України» у нашій державі вперше Центральною виборчою комісією будуть утворені звичайні та спеціальні виборчі дільниці на постійній основі. На виконання цього Закону та постанови Центральної виборчої комісії від 24.01.2012 №11 «Про Порядок утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі» і було прийнято рішення виконкому.

«Рішення мотивоване необхідністю забезпечення належної підготовки організації і проведення голосування та підрахунку голосів виборців, - каже секретар міської ради Тарас Метик. - При цьому враховано чисельність виборців, які проживають у межах територій виборчих дільниць, необхідність забезпечення виборчих дільниць приміщеннями для голосування та приміщеннями для організації їх роботи згідно зі встановленими Законом України «Про вибори народних депутатів України» та Центральною виборчою комісією вимогами, а також взято до уваги відомості адресної підсистеми автоматизованої інформаційно- телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців», надані відділом ведення Державного реєстру виборців виконкому Дрогобицької міської ради».

Усього у Дрогобичі та Стебнику буде утворено 33 звичайних та спеціальних виборчих дільниці на постійній основі, до 2500 виборців осіб у кожній.

На даний час до Державного реєстру виборців включено 70 380 осіб, виборчими адресами яких є міста Дрогобич та Стебник.

Іван ТИХИЙ.Обновлен 22 фев 2012. Создан 20 фев 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик