Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Богдан Матківський: «Я відкритий до співпраці»
 

Минув рік, відколи громада Дрогобиччини довірила депутатський мандат гвардійцю Богданові Матківському.


Робота в парламенті переплелась з зустрічами із виборцями в окрузі, поїдками в зону АТО до побратимів.


Та втім, не забуває пр. свій обов’язок – звітувати про пророблену роботу. Адже Майдан для того й був – щоб чути один одного.


Вашій увазі - Звіт народного депутата України Богдана Матківського


Слава Ісусу Христу!

Шановні земляки! Маю нагоду звітувати перед вами про свою роботу у Верховній Раді, куди ви мене делегували.


Що вдалося зробити для рідної Дрогобиччини?


-         Ми відкрили 4 приймальні народного депутата у кожному  місті округу та одну районну приймальню для жителів Дрогобицького району, де за цей час, прийнято 1846 громадян. Ми дуже уважно ставимось до кожної проблеми, з якою Ви приходите до нас, та стараємося вирішувати їх.


Так, разом із депутатами Львівської обласної ради, ми проводимо спільні прийоми з надання матеріальної допомоги. Спільні, тому що у депутатів обласної ради гроші для цього передбачені бюджетом, на відміну від депутатів ВРУ.


Разом з районною державною адміністрацією допомогли понад 30 сім’ям воїнів АТО з заготовленням дров на зиму. Постійно допомагаємо у вирішенні спірних юридичних питань, пов’язаних із місцевою владою,  комунальними та соціальними проблемами.

 

Долучаємось до вирішення проблем дітей та людей похилого віку в питаннях лікування та оздоровлення.


Завдяки інформації, яку ви нам надали, ми Ініціювали відкриття більше 20 карних справ з таких питань, як розкрадання землі, знешкодження корупційних схем, недбале та злочинне управління комунальним майном, забруднення річок Солониця та Трудниця, та багато іншого. З матеріалами кримінальних справ, які ми ініціювали та взяли під контроль їх перебіг, ви можете ознайомитись у моїх приймальнях, та допомогти у зборі додаткової інформації, для чесного вирішення цих питань.

 

-         Постійно тримаю в полі зору розвиток інфраструктури району. За цей час, мені вдалось сприяти вирішенню питання про виділення коштів на такі об’єкти:


-         2 300 000 грн. – на капітальний ремонт дороги на вул. С. Бандери м. Борислав – смт. Східниця;


-         5 522 000  грн. - на реконструкцію з добудовою загальноосвітньої школи в селі Ролів Дрогобицького району;


-         5 300 000 грн. -  на добудову школи та реконструкцію системи опалення із застосуванням енергозберігаючих технологій в селі Сторона.


Але виділити кошти – це половина справи. Прошу Вашої допомоги в питанні контролю використання цих коштів тут, на місці -  щоб кожна копійка пішла в діло, а не осіла в кишенях людей, які освоюють ці кошти.

 

-          Також вдалось вирішити ряд важливих питань, а саме:


-         відновлено електроживлення та електропостачання на насосні станції КП «Дрогобичводоканал», що забезпечило водопостачання для громадян Дрогобича, Трускавця і Стебника,  та дало змогу знову цілодобово подавати воду на верхні поверхи житлових будинків; 


-         відкрито кримінальне провадження проти посадовців ПАТ “Львівобленерго”,  щодо неправомірності відключення КП «Бориславводоканал» від енергопостачання, що дало змогу знову подати воду у будинки;


-         впроваджено проект будівництва вітрової електростанції на території Дрогобицького району (який затримували 7 років), що дозволить отримати нові робочі місця та підвищити енергетичну незалежність не тільки Дрогобиччини, а й України в цілому;


-         відновлено зупинку у м. Стебнику електропотяга Львів – Трускавець;


-         створено Дрогобицьку координаційну раду учасників АТО, яка допомагає бійцям  та родинам полеглих воїнів, у вирішенні соціально-побутових та інших питань;


-         Долучив до розслідування ситуації на знаних в народі Автокрановому та Долотному заводах Генеральну прокуратуру, Кабінет Міністрів України, Профспілки та профільні міністерства. Ми не маємо права, дати шахраям можливість ошукати наших городян, та знищити унікальні підприємства України, в угоду російським виробникам та місцевим ділкам. Прошу Вашої активної участі у вирішенні долі цих підприємств.


-         За участі Посольства Німеччини в України та небайдужих громадян, викрили шахрайську схему з ніби-то побудови сміттепереробного заводу, та не дозволили вкрасти у дрогобичан майже 19 гектарів землі.


-         Долучився до проведення ХХІV районної спартакіади серед школярів та кубку «Незалежності» з футболу, після чого мені було запропоновано стати Почесним президентом Федерації футболу Дрогобичини.

 

Окремим пунктом хочу виокремити законотворчу діяльність.

Як Секретар комітету з питань економічної політики Верховної Ради України, працював над 82 законопроектами та 37 постановами.

Особисто мною, та в співавторстві з колегами розроблено, ініційовано та подано  до Верховної Ради України 16 законопроектів. Найважливішими з них вважаю № 1362 - щодо мораторію на експорт лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді, № 2653 - щодо заборони відключення об'єктів централізованого водопостачання та водовідведення від системи енергопостачання, № 2454 щодо кримінально-правової охорони земель водного фонду та інші, з якими ви можете ознайомитись в моїх приймальнях або на сайті Верховної Ради.

 Як приклад – з ким доводиться мені боротись – доля закону № 2406 – про підвищення на 50% рівня соціальних виплат скаліченим військовослужбовцям та членам сімей бійців, що загинули за Україну. Підготували, пройшли всі погодження, провів перемовини з безліччю депутатів, що не були в АТО, з поясненням необхідності цього закону, проголосували абсолютною більшістю, а Президент наклав вето.


Можливо йому не зрозуміло що таке діти без батька, мати без сина, сестра без брата, або сім’я скаліченого бійця без коштів на лікування?


Я буду стояти до кінця та вірю, що ми подолаєм вето Президента.

 

В роботі зараз перебуває 635 звернень громадян, громадських організацій, органів місцевого самоврядування, 225 депутатських звернень, серед яких 35 - про корупційні схеми, незаконні дії та свавілля суддів, міліції, прокуратури, органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб.

 

 Як учасник бойових дій на сході України, постійно тримаю зв'язок з побратимами у зоні АТО. Насамперед, з командуванням батальйону імені генерала Кульчицького, де служив. Завдяки депутатському мандату, вдається вирішувати багато питань, пов’язаних з забезпеченням бійців, оформленням посвідчень учасника АТО, наданням медичної та реабілітаційної допомоги. В певних випадках беру на особисті поруки хлопців, які втрапили в халепу, та проти яких відкривають сфабриковані справи. Залучаємо адвокатів, громадськість, військових прокурорів для повного зняття з них надуманих обвинувачень. Але допомагаю тільки тим, хто чистий. Побратими, що служили зі мною в АТО, пам’ятають – як командир взводу, я дуже жорстко ставився до порушення дисципліни, невиконання наказів, проявів мародерства тощо.

 

В політичній площині визначився з наступним: зважаючи на те, що Майдан, так і не окреслив лідерів нації та не створив свою партію, ми з побратимами створили політичну партію «Громадський рух «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» де я є членом Політради партії.

Ми створили партію як інструмент для всіх небайдужих людей, як соціальний ліфт для молоді, для тих хто не звірився в ідеалах Майдану та боротьбі за кращу долю України.


Тому  хочу звернутись до Вас, земляки - громадські активісти, працівники засобів масової інформації, всі, хто прагне змін та готовий працювати на Україну – я відкритий до співпраці, приходьте з питаннями, проблемами, пропозиціями, програмами.

Давайте створимо команду Дрогобиччини, яка сама змінить ситуацію на нашій рідній землі, бо чекати що хтось прийде та за нас щось зробить не варто. Згадайте гасло Майдану «Разом - сила!» Тоді ми впевнились, що так воно і є. Тож давайте РАЗОМ – і зробимо більше!

 

З щирою вдячністю за вашу довіру та зобов’язанням завжли бути вірним Україні,

ваш народний депутат України Богдан МАТКІВСЬКИЙ.

 

Приймальні народного депутата

м. Борислав, вул. Шевченка, 42

вівторок, п’ятниця

9:00 – 13:00

 

м. Дрогобич, Площа Ринок, 1

вівторок, середа, четвер

11:00 – 15:00

 

Дрогобицький район, м. Дрогобич, вул. 22 Січня, 37

понеділок, середа, п’ятниця

10:00 – 15:00

 

м. Стебник, вул. Грушевського, 9

понеділок

14:00 – 17:00

 

м. Трускавець, вул. Стебницька, 4

вівторок, четвер

16:00 – 18:00

 

 

 

 

 

                    Создан 22 окт 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик