Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

Чому я вибрала політичну силу «Громадський рух «Народний контроль»?
 

         Вважаю, що в цій команді зібралися люди, які близькі мені за життєвими, моральними поглядами та переконаннями. Бо саме в «Народному контролі» сформувалася команда з простих, чесних, порядних і відвертих людей, які не заплямовані махінаціями, брудними схемами як фінансовими так і політичними, корупцією, шахрайством.


        Ці люди прагнуть запровадити правила чесного, прозорого управління у місті, де найвищий пріоритет, це гідне, комфортне життя трускавчан.  

       

       Команда «Громадського руху «Народний контроль» хоче закласти чесну платформу для нової чистої політики в нашому місті, і показати всім, що можна і потрібно працювати чесно на користь громади, переслідуючи виключно інтереси громади.

 

       Я іду в депутати, щоб покласти всі свої знання та сили для формування в місті цих правил, щоб нарешті почати ламати корумповані схеми та домовленості в першу чергу між чиновниками, і мати  можливість, повноваження, інструменти відстоювати права трускавчан.


       Зараз я, як директор Трускавецьких бібліотек, відстояла інтереси громади міста на збереження приміщень бібліотек, як вільних громадських місць, без будь яких обмежень, цензури та корупції, за для розвитку громади, не маючи навіть можливості впливати на прийняття тих рішень. Власним прикладом доводжу, якщо діяти виключно в правовому полі, не погоджуючись на домовленості, не пристаючи на химерні обіцянки, витримуючи тиск погроз, можна відстояти права свої, колективу, громади.


      Час такий, що пора не просто скаржитись, а потрібно самому ставати і щось робити заради тих змін в нашому житті.


      Якщо хочеш змін, почни з себе та свого оточення.


      Якщо говоримо про корупцію, то почни з себе, принципово перестань давати хабарі, «подарунки» сам, всім чиновникам та посадовцям, задля вирішення якихось своїх приватних питань чи проблем. Дій впевнено і виключно в правовому полі, та не шукай виправдань, що я один можу зробити. Повір, трішки наполегливості і всі питання дуже легко вирішуються законним шляхом, а не знаєш як правильно почати діяти, звернися до координаторів «Народного контролю».


     Якщо говоримо про справедливість, про якісь незаконні діяння, то запитай у себе, що я зробив для того, щоб припинити це беззаконня.


      Щоб жити краще, щоб міняти свій громадський простір, потрібно почати виховувати в собі чесність та принциповість позиції, і своїм прикладом вчити інших.


 Разом ми зробимо більше.


 Віра Савка,

кандидат у депутати до місцевої та обласної рад

від «Громадського руху «Народний контроль».

 

 

 Создан 22 окт 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик