Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

Проведено ремонт дороги до Східниці
 

Завдяки сприянню Народного депутата України Богдана Матківського, вщент зруйновану дорогу з Борислава до Східниці цього року вдалося відремонтувати.


Нагадаємо, Народний депутат України Богдан Матківський у відповідь на прохання депутатів Бориславської міської ради від різних фракцій І.Яворського, О.Городиського, І.Кобилецького, Ю. Химина, О.Зварича, а також голови Східницької селищної ради І. Піляка щодо катастрофічної ситуації, в якій перебуває дорожнє покриття по вул. Степана Бандери у м. Борислав, заручившись підтримкою більше 10 колег-народних депутатів, надіслав звернення до голів комітетів Верховної Ради України з питань бюджету Андрія Павелка і з питань транспорту Ярослава Дубневича, міністра інфраструктури Андрія Пивоварова, в яких акцентовано увагу, що зазначена ділянка дороги є єдиною транспортною артерією, яка з'єднує смт. Східниця з містами Борислав, Трускавець та Львів.

 

У зверненні також наголошувалось, що в не менш складному стані покриття дороги державного значення Турка-Пісочне на ділянці Борислав-Східниця (6 км).

 

Народний депутат зазначив, що смт. Східниця - всеукраїнський бальнеологічний курорт, який щорічно відвідують десятки тисяч людей з метою лікування та відпочинку. Останнім часом санаторії Східниці приймають, окрім інших, сім'ї переселенців із східних регіонів країни та проводять реабілітацію постраждалих внаслідок бойових дій. Такий вкрай поганий стан зазначених доріг потребує негайного втручання з боку держави.


З огляду на це, Народний депутат просив посадовців долучитися до вирішення зазначеної проблеми із покриттям доріг, які ведуть до смт. Східниця, віднайшовши можливість виділення із державного бюджету України та/чи бюджетів інших рівнів коштів для проведення капітальних ремонтних робіт.Создан 23 окт 2015  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
869 23 окт 2015 ответить
який ремонт -брехня наглая
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик