Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Чверть століття тому у Дрогобичі почала виходити газета «Галицька Зоря»
Сьогодні, 1 листопада, минає 25 років з дня виходу першого числа дрогобицького народного часопису "Галицька Зоря" накладом 28 820 примірників.


Програмними цілями і завданнями газети, зафіксованими у Свідоцтві про реєстрацію друкованого видання Лв № 062 від 15 жовтня 1990 р.,   було утвердження ідеї державної незалежності України, висвітлення діяльності рад народних депутатів, об’єктивний показ суспільно-політичних процесів, висвітлення проблем міст і сіл, соціального захисту населення.


У першому числі часопису було опубліковано привітання В’ячеслава Чорновола, Романа Федоріва, Михайлини Коцюбинської, Мирослава Глубіша, Мирона Бучацького та ін., які побажали «Галицькій Зорі» стати провідницею національного відродження і демократії на Дрогобиччині, успіхів у творенні національної свідомості.

 

У газеті також вміщено уривок з праці Митрополита Андрея Шептицького "Як будувати рідну хату", написаної в грудні 1941 року і коментар Мирослава Мариновича. Висловлені Шептицьким думки актуальні і сьогодні.


"Дрогобицьке Земляцтво" вітає галицькозорівців з 25-річним ювілеєм часопису і бажає нових творчих злетів і процвітання.Создан 01 ноя 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик