Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Вітання Народного депутата України Богдана Матківського з 97-річницею ЗУНР
Дорогі краяни!


Щиросердечно вітаю вас з нагоди 97-річниці проголошення Західно–Української Народної Республіки - важливої події в історії боротьби за Українську державність.


97 років тому Українські Січові Стрільці повернули державність Галичині після століть чужоземного панування, перетворивши у чин леліяну у серці нації державницьку ідею.


1 листопада 1918 року древній Львів замайорів синьо-жовтими знаменами, на мурах міста з'явилося звернення до населення Львова і відозва Національної Ради до галичан про створення Західно-Української Народної Республіки.


Акт проголошення ЗУНР створив передумови для об'єднання всіх  українських земель в соборну державу.


У той складний період, на жаль, не вдалося зберегти суверенітет і територіальну цілісність молодої Української держави, яку окупували іноземні завойовники, але через сім десятиліть, у серпні 1991 року, Україна відродилася як вільна держава.


Листопадовий чин 1918 року, як і Революція гідності, героїчний захист територіальної цілісності України від російського агресора сьогодні на Сході  вкотре демонструють наше  щире прагнення жити у вільній демократичній суверенній державі. Кращі сини і дочки нашого народу заради великої цілі – Незалежної України - жертвують власні життя.


Вічна слава Героям, які віддали свої життя за Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ!


Бажаю мирного неба над українською землею, добра та щастя кожній родині.

 

Слава Україні!

 


 

З повагою,


Богдан Матківський,

член Політради Політичної партії "Громадський рух "Народний контроль", Народний депутат України.Создан 01 ноя 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик