Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Бориславі приступили до роботи новообраний мер і депутати міськради
 

 Сьогодні, 11 листопада, у м.Борислав розпочала роботу перша сесія міської ради 7 скликання.


На сесії оголошено інформацію міської територіальної виборчої комісії про підсумки місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня. Відтак відбулася церемонія урочистого вступу на посаду міського голови Ігоря Яворського депутатів міської ради. Вони склали присягу і отримали благословення духовенства.


Прозвучало привітання від народного депутата України Богдана Матківського, в якому, зокрема, говориться:


"Ви отримали тяжко хвору структуру Борислава і вже з першого дня разом з виборцями необхідно шукати «ліки» для її порятунку. Передусім слід звернути увагу на комунальні проблеми міста, адже це був чи не основний наказ виборців.


Сьогодні у Бориславі ставку потрібно робити на розвиток малого та середнього бізнесу, який  допоможе у вирішенні проблем щодо подолання безробіття й наповнення бюджету.


Зі свого боку обіцяю, що докладатиму зусиль, щоб ініціативи, які висуватиме громада, отримували підтримку як в області, так і у Верховній Раді і Кабінеті міністрів України.


Бажаю вам плідної праці для добра громади, насамперед порозуміння і згуртованості, оскільки попереду всіх очікує одне з першочергових завдань - робота над бюджетом.


Хай допоможе вам Господь!".


Привітали новообраних мера і депутатський корпус  і заявили про свою готовність до співпраці заради розвою Дрогобиччини голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор, новообрані Дрогобицький міський голова Тарас Кучма, Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський, Попелівський сільський голова Тарас Біликівський та ін.

 

На сесії оголошено перерву. Депутати планують зібратись наступного тижня, щоб розглянути організаційні питання.Создан 11 ноя 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик