Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

У Дрогобичі новообрана влада приступила до виконання повноважень
17 листопада у Дрогобичі відбулася перша сесія Дрогобицької міської ради VII демократичного скликання.

Сесійна зала не вміщала усіх охочих подивитися на урочисту церемонію. То ж люди, сповненні бажання побачити на власні очі дійство, заполонили усі проходи між рядами крісел у залі.

Сесію розпочала голова територіальної виборчої комісії Ірина Тутова-Марчук, відрекомендувавши міського голову Тараса Кучму, який згідно з народним волевиявленням  отримав 9 тисяч 325 голосів виборців. 

Опісля присяги Тараса Кучми ключовий момент  настав і для 36 новообраних депутатів міської ради. Текст присяги за доручення Ірини Тутової-Марчук  на правах найстаршого обранця цього скликання  озвучив депутат Богдан Пристай. Решта депутатів хором повторили присягу.

З кола духовенства усіх конфесій першим до слова міський голова, що перебрав роль головуючого на сесії, запросив єпископа Григорія Комара УГКЦ. Священослужитель, окрім   побажань, настановив нову владу працювати за критеріями патріотизму, чесності і щирості, зламати стереотип невиконання обіцянок і продемонструвати новий рівень діяльності.

Відтак слово взяв сам міський голова, який уперше у новому ранзі звернувся до громади. Він висловив сподівання, що за підтримки дрогобичан вдасться запустити маятник віри і справедливості.

Також привселюдно Тарас Кучма присягнув, будучи на посту керманича міста, відкинути будь-яку користолюбну мету, пов’язану із придбанням земельних ресурсів чи майна. До аналогічної обітниці і такого ж рівня відповідальності перед громадою він агітував і депутатів.

За подальшим сценарієм промовці один за одним виголошували  настанови міському голові і депутатському корпусу, бажаючи завзяття, наснаги, відваги і високих результатів роботи.

Перший день на найвищому владному посту для Тараса Кучми  виявився щедрим на нагороди. Зокрема, медаль «За жертовність та любов до України» від Патріарха Філарета передав очільнику міста архієпископ УПЦ КП Яків. 

Приємний сюрприз своєму бойовому побратиму підготувало керівництво батальйону імені генерала Кульчицького, відзначивши Тараса Кучму за професійну лікарську діяльність в зоні АТО нагородною медаллю.

Підтримку і допомогу  міському голові Дрогобича Тарасові Кучмі, якого висунула на цю посаду Політична партія "Громадський рух "Народний контроль", на державному рівні гарантували у  вітальних промовах народні депутати України - голова Політичної партії "Громадський рух "Народний контроль" Дмитро Добродомов та член Політради цієї ж партії Богдан Матківський.

Переказали вітання від своїх громад і закликали до командної співпраці у межах розв’язання спільних проблем Дрогобиччини міський голова  Стебника – Петро Старосольський, Трускавця - Андрій Кульчинський та Борислава – Ігор Яворський. Активних і послідовних дій новообраному керівництву міста побажав депутат Львівської обласної ради Андрій Ковч.

 

Завершилася урочиста частина сесії виголошенням вітальних адрес від посадовців і громадськості  латвійського міста Смілтене, яке є побратимом Дрогобича. Привітання з Латвії оприлюднила  президент Благодійного фонду «Посвіт» Леся Ратинська. 

 

Потому учасники урочистої сесії купно зібралися біля пам’ятного знаку Героям Небесної сотні на фасаді храму Пресвятої Трійці.  Священики відслужили чин панахиди,  люди згадали полеглих героїв спільною молитвою.

 
По обіді депутати працювали у робочій атмосфері і розглядали питання щодо формування керівного складу дрогобицької влади.


Секретарем міської ради обрали свободівця Олега Хруща, який балотувався на посаду міського голови і у мерських перегонах фінішував другим.


Відтак було затверджено склад постійних депутатських комісій і їх голів. Опісля депутати приступили до затвердження заступників міського голови і складу виконкому.


Першим заступником Дрогобицького міського голови став Ігор Герман, заступником з питань діяльності виконкому – керуючим стравами виконавчого комітету Володимир Коцюба, заступником з гуманітарних та соціальних питань Олега Дукаса.


Зауважимо, що до сьогоднішнього дня у міськраді був лише один заступник міського голови. Обов’язки заступника з гуманітарних та соціальних питань було покладено на секретаря ради. Отримав статус заступника міського голови керуючий справами міськвиконкому.

 

На сесії також прийнято рішення про упорядкування оплати праці керівному складу мерії.

 

Завершилась перша сесія затвердженням кількісного і персонального складу міськвиконкому. Цей робочий орган складатиметься з 15 осіб. Це – міський голова, секретар ради, 3 заступники міського голови, Стебницький міський голова Петро Старосольський, Руслан Мацигін, Михайло Петруняк, Андрій Паутинка, Микола Рупняк, Роман Войтків, Назар Войтович, Андрій Герич, Тарас Вінсковський.

 

Громадські організації у міськвиконкомі буде представляти Володимир Бараняк.Создан 18 ноя 2015  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
hal_zoria 20 ноя 2015 ответить
Фоторепортаж з інавгурації на http://hal_zoria.io.ua/album
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик