Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

Уличняни збираються пікетувати урочисту сесію Львівської облради
 

Під час останнього засідання депутатської комісії Львівської обласної ради VI скликання, що відбулася 5 листопада, за наполяганням голови комісії Михайла Задорожного та представників громадськості було скеровано 3 млн грн. на продовження ремонту дороги «Дрогобич – Довголука» через село Уличне Дрогобицького району.

 

Після завершення усіх формальних процедур підрядник – фірма «Механіка-К» – розпочав фрезерування зруйнованих ділянок автошляху. Однак цей процес несподівано зупинили.

 

Сьогодні, 18 листопада, депутат облради Михайло Задорожний разом із журналістами виїхали на місце, щоб проінспектувати хід виконання робіт. Як виявилося, попри сприятливу погоду, вже два дня ремонтники не працюють. Це підтвердили сільський голова Уличного Святослав Стефанків та члени виконкому сільради. Уличняни занепокоєні тим, що кошти, які вдалося «вибити» так непросто, не будуть освоєні і повернуться назад до бюджету. Ніяк не реагує на цю ситуацію районна влада. Тож аби спонукати підрядника до праці, активісти села на чолі з головою вирішили 19 листопада їхати до Львова, щоби пікетувати урочисте засідання Львівської обласної ради, приміщення облдержадміністрації та Служби автомобільних доріг.

Михайло Задорожний готовий підтримати своїх виборців.Создан 18 ноя 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик