Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Романа Стельмащука поховають на Сихівському кладовищі у Львові
Похорон музикознавця засновника і керівника ансамблю давнього співу «A cappella Leopolis» Романа Стельмащука відбудеться завтра, 20 листопада. Вічний спокій музикознавець знайде поряд з батьком на Сихівському кладовищі.


Про це у коментарі ІА ZIK повідомив директор Львівської філармонії Володимир Сивохіп.


Він розпоів, що смерть Романа Стельмащука була неприємною несподіванкою: «Ще вчора відбувалися збори львівських музикознавців, композиторів, на яких був присутній Роман Стельмащук. Нічого не передбачало поганого. Тому ця ранкова звістка, що він нас покинув, не мала жодної аргументації, чому це сталося саме так».


Він зазначив, що музикознавця поховають на Сихівському кладовищі поряд з батьком, який відійшов у вічність кілька років тому.


У прес-службі повідомили, що поминальна панахида розпочнеться об 11.30 у церкві на території 8-ої клінічної лікарні. Попрощатися з Романом Стельмащуком можна буде з 13.00.


Як раніше повідомлялося, у ніч на 19 листопада відійшов у вічність відомий львівський музикознавець засновник і керівник ансамблю давнього співу «A cappella Leopolis» Роман Стельмащук.

 

 

               *                  *                     *

 

 

У Дрогобичі – місті, в якому народився Роман Стельмащук, сумують з приводу передчасного відходу його у засвіти і висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійного.

  Создан 19 ноя 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик