Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Українці Естонії відправили в Україну восьму фуру гуманітарної допомоги
Восьму фуру гуманітарної допомоги відправив до України Талліннський Центр Української культури. Це - теплий одяг, взуття, ковдри. Загальна вартість вантажу приблизно 35 тисяч євро.

Про це повідомляє керівник Талліннського Центру Української культури Богдан Лютюк. 


За словами громадського активіста, допомога буде розподілятися серед вимушених переселенців та інших потребуючих у Дніпропетровській та Донецькій областях. Це міста Бердянськ, Волноваха, Красноармійськ, Добропілля та села, розташовані безпосередньо в зоні АТО.


«ЦУК висловлює вдячність людям та організаціям Естонії, причетних до цієї гуманітарної акції, - каже Б.Лютюк. - Це, зокрема, Ігор Бутов із Тюрі, члени добровольчого об’єднання Кайцелійт (Сили самооборони) під організаційним керуванням пана Еркі Вайкра, вчителі та учні школи Rocса Al Mare та Ниммеської приватної школи, Конгрес українців в Естонії, Міністерство закордонних справ Естонії. Естонське МЗС оплатило транспортні витрати.


Гуманітарну допомогу благословив священик Української греко-католицької церкви в Естонії отець Олег Поп’юк. Свою подяку всім причетним до гуманітарної акції передає посол України в Естонії Віктор Крижанівський». Создан 03 янв 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик