Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

Цього року дорогу Дрогобич - Комарно відремонтують
 

Вщент зруйновану дорогу Дрогобич - Комарно через Волощу цього року відремонтують.


Про це розповів депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини, член постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Михайло Задорожний.


За його словами, також розпочинається ремонт дороги Пустомити – Меденичі. На цей рік планується дійти до межі з Дрогобицьким районом. Завершення ремонту цієї дороги очікується в 2017 році.

Як зауважив, перебуваючи в Дрогобичі, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, на ремонт доріг у Дрогобицькому районі на цей рік збільшено фінансування з Державного та обласного бюджетів.


«Це вдалося зробити завдяки тому, що Самбірський, Старосамбірський, Турківський, Мостиський райони цьогоріч мають змогу приводити до належного стану дороги за кошти, що надійдуть від перевиконання митних зборів, а також фінансування, яке виділила Республіка Польща на ремонт українських доріг, що ведуть до кордону», - прокоментував заяву очільника області Михайло Задорожний. І додав: «В цілому на Львівщині цього року на ремонт доріг спрямовується майже мільярд гривень і 100 мільйонів євро, які виділила Польща».

 Создан 11 фев 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик